Театри зі Львівщини й Луганська спільно підготували виставу

18:00 12 квітня 2018 р.

  • 0
  • 1203


Фото: facebook.com/teatr.drohobych

Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича спільно з Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром підготували виставу «Розлучення по-французьки» Франсуа Кампо.

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Над постановкою працювали режисер Володимир Московченко та сценограф Ірина Лубська з Луганська. Прем’єра нового творчого проекту відбудеться уже 29 квітня у Дрогобичі».

«Творчі колективи обох театрів беруть участь у реалізації проекту «Український Донбас», підписавши декларацію про партнерство. Творчий колектив театру імені Юрія Дрогобича планує в жовтні в межах проекту «Змінимо країну разом» поїздку на Луганщину з показом вистави «Розлучення по-французьки». Це вже буде п’ята зустріч дрогобицьких митців з глядачами міст Луганської області», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:30 14 листопада 2018 р.

Вселенський патріарх запевнив, що надасть автокефалію Українській церкві

Вселенський патріарх Варфоломій звернувся до українців у річницю Голодомору й розповів про те, чому він прийняли рішення надати автокефалію Українській православній церкві.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 369