Театри зі Львівщини й Луганська спільно підготували виставу

18:00 12 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/teatr.drohobych

Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича спільно з Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром підготували виставу «Розлучення по-французьки» Франсуа Кампо.

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Над постановкою працювали режисер Володимир Московченко та сценограф Ірина Лубська з Луганська. Прем’єра нового творчого проекту відбудеться уже 29 квітня у Дрогобичі».

«Творчі колективи обох театрів беруть участь у реалізації проекту «Український Донбас», підписавши декларацію про партнерство. Творчий колектив театру імені Юрія Дрогобича планує в жовтні в межах проекту «Змінимо країну разом» поїздку на Луганщину з показом вистави «Розлучення по-французьки». Це вже буде п’ята зустріч дрогобицьких митців з глядачами міст Луганської області», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу