Театральний фестиваль «Золотий лев-2014» перерахує армії половину зароблених у Львові коштів (відео)

14:22 17 вересня 2014 р.

  • 0


Фото: vk.com/podiji

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, його вистави можна буде побачити з 27 вересня по 5 жовтня.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 17 вересня, «Щоденному Львову», що половину коштів, зароблених на Міжнародному театральному фестивалі «Золотий лев-2014», буде перерахована на потреби української армії. В повідомленні також зазначено:

«Міжнародному театральному фестивалю «Золотий лев-2014» – 25 років. Цього року фестиваль відбудеться з 27 вересня по 5 жовтня.

Зважаючи на ситуацію в Україні, «Золотий лев-2014» пройде під гаслом «Схід і Захід разом!». Організатори очікують 30 тисяч глядачів. Половина коштів від вартості квитків буде перерахована на підтримку Української армії.

У програмі фестивалю львів’яни та гості міста зможуть побачити на сценах львівських театрів вистави театрів з Німеччини, Білорусі, Грузії, Латвії, Польщі та України. Ці країни привозять свої вистави для того, щоб підтримати українське театральне мистецтво і бути разом з нами в складний для України час.

У репертуарі фестивалю завжди були і тепер будуть театри зі Східної України. Подією цьогорічного фестивалю будуть театри з Луганська, які в умовах війни творили вистави в підвалах та бомбосховищах. Прем’єри цих вистав відбудуться у Львові. 

Вперше у Львові Німеччину на фестивалі представлятиме театр «МЕТА» з виставою «Musicophilia».  Глядачі, яким сподобалось мистецтво Гротовського, Кантора, Шайни, мають можливість зустрітися із продовжувачем їхніх ідей, видатним польським художником, сценографом та режисером Лешеком Мондзіком з театру «Scena Plastyczna KUL».

Вільний театр з Грузії планує привести на фестиваль виставу «Механічний апельсин». 

З Києва на фестиваль «Золотий лев-2014» приїде Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка з виставою «Квітка Будяк». Свої вистави на фестивалі представлять також львівські театри. Організатори сподіваються, що загальна кількість глядачів, які дивитимуться вистави, сягатиме близько 30 000. 

Карнавальної ходи цьогоріч не буде, але відкриття фестивалю відбудеться 27 вересня вуличною виставою Львівського академічного театру «Воскресіння» – «Сни за Кобзарем», яка приурочена 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Також театр «Воскресіння» представить на фестивалі сімейну драму «Сарана» за п’єсою Біляни Србляновіч.

Незмінне гасло фестивалю – «Класика очима експерименту» – свідчить про його неординарність, креативність і сучасний підхід та погляд на класику. Завдяки цьому глядач має змогу відчути себе частинкою дійства. 

Квитки на вистави «Золотого лева» коштуватимуть від 50 до 150 грн. Половина коштів від вартості квитків буде перерахована на підтримку армії. 

Квитки можна придбати з 15 вересня в касі театру «Воскресіння», а також в касах театрів, в яких відбуватимуться вистави. Фестиваль «Золотий лев-2014» відбудеться за підтримки Міністерства культури України, Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, а також за підтримки Львівського туристичного альянсу».

Програма фестивалю

27 вересня

20.00. Відкриття фестивалю. Вистава «Сни за Кобзарем» Львівського академічного театру «Воскресіння». Площа біля Оперного театру

28 вересня

14.00. Відкриття виставки ляльок «Маріонетки» Уляни Тимошенко. Арт-кафе «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35).

15.00. Вистава «Пеппі Довгапанчоха» за казкою Астрід Ліндгрен Першого українського театру для дітей та юнацтва. Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).

17.00. Вистава «Сарана» Львівського академічного театру «Воскресіння». Театр «Воскресіння» (пл. ген. Григоренка, 5).

19.00. Вистава «DIVKA» Львівського драматичного театру ім. Л. Українки. Театр ім. Л.Українки (вул. Городоцька, 36).

29 вересня

19.00. Вистава «Musicophilia» театру «МЕТА» (Мюнхен, Німеччина). Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).

30 вересня

15.00. Вистава «Катерина» Т. Шевченка Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької. Театр ім. М.Заньковецької, камерна сцена (пр. Свободи, 26).

20.00. Вистава «Musicophilia» театру «МЕТА» (Мюнхен, Німеччина). Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).

1 жовтня

13.00. Відкриття виставки «Передчуття революції» Анатолія Твердого та Андрія Александровича. Галерея «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35).

14.00. Зустріч з польським художником, сценографом, режисером Лешеком Мондзіком. Театр «Воскресіння» (пл. ген. Григоренка, 5).

17.00, 20.00. Вистава «Lustro» театру Scena Plastyczna KUL (Люблін, Польща). Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).

18.00. Вистава «Так казав Заратустра» Львівського академічного театру ім. Л.Курбаса. Театр ім. Л.Курбаса (вул. Л.Курбаса, 3).

2 жовтня

19.00. Вистава «Мама Марица – дружина Колумба» М. Матіос театральної групи «Кондрат» за підтримки ЛМВ Національної Спілки театральних діячів України Театр ім. М.Заньковецької, камерна сцена (пр. Свободи, 26).

3 жовтня

17.00, 20.00. Вистава «Сон» Луганського академічного обласного театру ляльок (Україна). Театр ім. Л.Курбаса (вул. Л.Курбаса, 3).

18.00. Вистава «Кольори» Луганського академічного обласного російського драматичного театру (Україна). Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).

4 жовтня

17.00. Вистава «Дзяди» театру «Ч» (Мінськ, Білорусія). Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).

18.00. Вистава «Назар Стодоля» Т. Шевченка Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької. Театр ім. М.Заньковецької (вул. Л.Українки, 1).

5 жовтня

17.00. Моновистава «Річард після Річарда» за історичною хронікою Вільяма Шекспіра “Річард III” Театру у кошику. Театр «Воскресіння» (пл. ген. Григоренка, 5).

19.00. Вистава «Квітка Будяк» Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка (Київ, Україна). Театр ім. М.Заньковецької (вул. Л.Українки, 1)».


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура