Танцюристи зі Львова й Польщі спільно штурмували Книгу рекордів Гіннеса (відео)

11:32 9 вересня 2015 р.


Фото: zycie.pl

У старовинному замку в місті Красічин виконали гопак 253 дівчат і хлопців.

Чотири хореографічні колективи зі Львова й п’ять, які діють при українських школах у Польщі (загалом – 253 учасники), спільно виконали традиційний український народний танець гопак. Про це повідомила заступник директора департаментуз питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

«Цей проект претендує до включення до книги Гіннеса, як світовий рекорд для під назвою: «Найбільший гопак у світі, – розповіла Мирослава Туркало. – Захід відбувся у Красічинському замку Підкарпатського воєводства Республіки Польща».

Проект реалізовують у рамках програми Міністерства національної освіти Польщі, спрямованої на розвиток польсько-української співпраці молодого покоління у співпраці з мистецькими колективами Львова, а також за сприяння представників перемишльського відділу Об’єднання українців у Польщі. Про це повідомили сьогодні, 9 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації

Натомість «Zycie Podkarpackie» розповіло: «У старовинному замку в польському місті Красічин установили світовий рекорд із виконання українського гопака. Впродовж одинадцяти хвилин його танцювали 250 українців та поляків. Тепер організатори дійства планують подати заявку в Книгу рекордів Гіннесса, аби зафіксували наймасовіше виконання гопака».

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу