Святкування Дня міста триватиме у Львові три дні

18:00 25 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Цього року святкування Дня міста у Львові триватиме три дні – з 4 до 6 травня».

Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «Цьогоріч День міста 762 роки має особливу специфіку та динаміку, бо Львів виконував особливу місію для всієї України і завжди був такою твердиною національних українських цінностей. Ми очікуємо велику кількість людей, які завітають до міста. Нам важливо створити якісну атмосферу, щоб кожен мешканець нашого міста відчув гордість та велику силу атмосфери нашого великого міста».

Андрій Москаленко доповнив: «Цьогоріч ми відкриваємо декілька зовсім нових локацій, які будуть зовсім по-іншому представлені – це мистецькі та культурні. Ще ми готуємо з п’ятниці наповнену музичну частину, щоб, власне, «запалити» всіх львів’ян такою величезною силою духу нашого міста».

Заступник міського голови розповів також: «Ми готуємо велику мапінгову частину на одній з локацій, де це ще ніколи не було. Це буде дуже велике відкриття однієї локації, ми не будемо поки називати яка. Але це буде дуже інтригуюче. Я думаю, що наші колеги потім зможуть якісь елементи з того розповісти. Ми всіх люб’язно запросимо в неділю, але куди саме ще не будемо говорити.

Андрій Москаленко запевнив: «Безперечно, що в нас буде урочиста хода в суботу та відзначення почесних львів’янин року, шляхетної родини. Будуть три ключові дні – п’ятниця, субота, неділя. Відбуватиметься ще декілька музичних фестивалів, які будуть доповнювати структуру та контекст нашого міста», - зазначив

Подробиці – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу