Світова федерація українських лемківських об’єднань проведе свій VI конгрес у Львові

16:00 14 серпня 2017 р.


Фото: zakarpattya.net.ua

Лемківські громади семи країн світу спілкуватимуться у Львові 24-26 серпня.

24-26 серпня у Львові відбудеться VI конгрес Світової федерації українських лемківських об’єднань (СФУЛО). Цьогоріч він пройде під знаком 70-ї річниці Акції «Вісла» у 1947 році – кульмінації депортації українців з етнічних земель у Польщі, передусім із Лемківщини. Делегати конгрес представляють українські лемківські громади семи країн світу – Організацію оборони Лемківщини (США), Об’єднання лемків Канади, Об’єднання лемків (Польща), Союз русинів-українців Словацької Республіки, Союз русинів-українців Сербії, Союз русинів Хорватії та Всеукраїнське товариство «Лемківщина».

«Представники СФУЛО у світі систематично відстоюють і захищають інтереси України і української спільноти, останні кілька років активно задіяні у допомогу бійцям АТО, біженцям із тимчасово окупованих територій та відбудови постраждалих від війни регіонів. СФУЛО – міжнародна неурядова організація, яка об’єднує українські лемківські організації України, США, Канади, Польщі, Словаччини, Сербії і Хорватії. Раз у п’ять років організація проводить Конгрес  для переобрання керівного складу – голови та президії, а також для підбиття підсумків роботи та визначення пріоритетів на майбутнє», – поінформували у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу