Студенти Львова рятуватимуть «Ощадність»

16:04 15 вересня 2015 р.

Студенти чотирьох університетів (Університету банківської справи, Українського католицького університету, «Львівської Політехніки» та Львівського національного аграрного університету) об'єдналися, щоб врятувати львівську статую «Ощадності».

Свою підтримку студентській ініціативі висловила Львівська міська рада, зокрема управління туризму та управління архітектури ЛМР, інформує прес-служба ЛМР.

Скульптурна композиція «Рільництво. Ощадність. Промисловість» з  1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу.

Цю архітектурну перлину Львова, створену львівським скульптором італійського походження Леонардом Марконі, називають ще львівською статуєю Свободи через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку. Скульптура понад сто років не реставрувалася. За попередніми підрахунками вартість проекту становитиме близько 1000000 грн.

За словами організаторів, студенти прагнуть не лише відновити  історичну перлину Львова, а й об’єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого вшановують. То ж студенти проведуть дискусійні клуби, круглі столи задля обговорення та популяризації ідей ощадності та благодійності.

29 вересня відбудеться благодійний концерт у Львівській опері, молодь збиратиме також гроші через Спільнокошт, розповсюдженням ювілейних марок та флеш-мобами. У завершальному благодійному аукціоні, що пройде у Всесвітній день заощадження 30 жовтня у Музеї етнографії та художнього промислу (м.Львів), візьмуть участь впливові політики, бізнесмени, банкіри, фінансисти. Лотами стануть цінні речі, надані відомими українцями.

Довідка

„Аукціон надій” – щорічний наймасштабніший благодійний захід, який проводять студенти Університету банківської справи НБУ.
Зазвичай, лотами на Аукціоні виставляються  речі відомих в Україні осіб - авторитетних осіб з галузей політики, економіки, культури, шоу-бізнесу, спорту тощо.

 

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу