Сцену драмтеатру у Львові освітлять за 2,3 млн грн

12:32 30 червня 2021 р.

Сьогодні, 30 червня, у театрі імені Марії Заньковецької голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, генеральний директор - художній керівник Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк та виконавча директорка Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин підписали меморандум щодо реалізації спільного проєкту вдосконалення світлового обладнання у театрі в рамках грантової допомоги у культурно-мистецьких проєктах КУСАНОНЕ, що фінансується Урядом Японії.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

У межах проєкту придбають та встановлять світлодіодне заливне освітлення (заливки сцени), окремі елементи фронтального освітлення сцени, а також  систему керування світловим обладнанням.

Асоціація "Єврорегіон Карпати – Україна" в партнерстві з театром ім. М. Заньковецької" у 2020 році підготували та подали для участі в конкурсі культурно-мистецьких проєктів Посольства Японії в Україні заявку "Проєкт вдосконалення світлового обладнання в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької у Львові" та отримали грант в розмірі 2,3 млн грн.

Львівська обласна рада задекларувала свою підтримку проєкту, гарантуючи співфінансування в сумі понад 400 тисяч грн.

Таке обладнання дасть можливість покращити зорове сприйняття глядачами постановок, а також створювати необхідні спецефекти на сцені.

«Львівська обласна рада підтримала цей проєкт, отож наше завдання - профінансувати свою частинку та зробити все, щоб він був вчасно та якісно реалізований. Меморандум про співпрацю з заньківчанами, який ми нині підписали, чітко визначає партнерські зобов’язання і графік реалізації робіт, запланованих в рамках проєкту.

Це - дорожня карта, яку всі ми повинні бездоганно виконати. Сподіваюсь, що наприкінці року облрада і театр Заньковецької проведуть завершальну пресконференцію, передбачену меморандумом, на якій прозвітуємо про успішну реалізацію проєкту, а також зможемо більш детально розповісти про нові проєкти, що реалізовуватимуться завдяки міжнародній співпраці.

Це важливо, адже нині театральне мистецтво актуальне, як і сотні років назад. Це жива культурна традиція нашого народу, неперевершені емоції та роздуми над вічними темами в житті людини», - зазначила Ірина Гримак.

В свою чергу директор театру Андрій Мацяк подякував обласній раді та Асоціації за добру ініціативу і фінансову підтримку. «Ми співпрацюємо з багатьма організаціями та партнерами. Плануємо також втілити в життя проєкт з доступності до театру людей з обмеженими можливостями. Ми усім зажди дуже раді і завжди наші двері є відчиненими для наших відвідувачів та шанувальників», - зазначив він.

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин наголосила на високій довірі та плідній співпраці Львівщини з Посольством Японії в Україні. «Ми сьогодні з приємністю говоримо про те, що у конкурсі культурно-мистецьких проєктів Посольство Японії в Україні підтримало нашу заявку, повірило нам і ми отримали грантові кошти на його реалізацію. Переконана, цей проєкт покращить якість роботи артистів театру, а глядачі отримають ще більше насолоди від перегляду вистав», - зазначила Галина Литвин.

dailylviv.com

До теми

09:56 18 січня 2022 р.

Модні рішення для зимових образів зі шкіряними штанами

У цьому сезоні в тренді цікаві деталі, які прикрашають штани: рюші, незвичайні пояси, оборки, а також моделі з ланцюгами, заклепками, блискавками або металевими гудзиками. Окремим хітом слід виокремити шкіряні штани зі шнурівкою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу