Статус «Культурної столиці України» закріплюватимуть за Львовом проектом «Я думаю так!»

10:31 10 квітня 2014 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Як повідомляє в четвер прес-служба міської ради, його мета – зламати стереотипи та розширити рамки сприйняття, спонукати кожного мислити самостійно і долучитися до окультурення львівського простору.

У рамках проекту заплановані різноманітні акції, які повинні закріплювати за Львовом статус «Культурної столиці України». Учасники проекту вже провели одну акцію – на розі вулиць Вірменської та Краківської було встановлено дзеркало з написом «Welcome home», а також намалювали поблизу нього червоні кеди на асфальті.

Метою заходу було привернення уваги до місць розкопок, звалищ сміття, які утворюються самими мешканцями та гостями міста. Наступну акцію планують провести на вулиці Нижанківського, де встановлять чотири дзеркала й на одному з них напишуть «Do act! Its simple!».

Акція повинна показати занедбані дворики під іншим кутом, звернути увагу на проблемі місця Львова, а також заохотити мешканців цінувати місце, в якому вони живуть. Детальна інформація на сторінках проекту в соціальних мережах:

vk.com/thinkso

www.facebook.com/pages/%D0%AF-%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%8E-%D1%82%D0%B0%D0%BA/1384570551782428?fref=ts

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу