Статус «Культурної столиці України» закріплюватимуть за Львовом проектом «Я думаю так!»

10:31 10 квітня 2014 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Як повідомляє в четвер прес-служба міської ради, його мета – зламати стереотипи та розширити рамки сприйняття, спонукати кожного мислити самостійно і долучитися до окультурення львівського простору.

У рамках проекту заплановані різноманітні акції, які повинні закріплювати за Львовом статус «Культурної столиці України». Учасники проекту вже провели одну акцію – на розі вулиць Вірменської та Краківської було встановлено дзеркало з написом «Welcome home», а також намалювали поблизу нього червоні кеди на асфальті.

Метою заходу було привернення уваги до місць розкопок, звалищ сміття, які утворюються самими мешканцями та гостями міста. Наступну акцію планують провести на вулиці Нижанківського, де встановлять чотири дзеркала й на одному з них напишуть «Do act! Its simple!».

Акція повинна показати занедбані дворики під іншим кутом, звернути увагу на проблемі місця Львова, а також заохотити мешканців цінувати місце, в якому вони живуть. Детальна інформація на сторінках проекту в соціальних мережах:

vk.com/thinkso

www.facebook.com/pages/%D0%AF-%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%8E-%D1%82%D0%B0%D0%BA/1384570551782428?fref=ts

dailylviv.com

До теми

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу