У Станиці Луганській долучилися до культурних обмінів зі Львівщиною

14:15 5 листопада 2018 р.


Фото: ruoord.kharkivosvita.net.ua

У рамках культурного обміну між Луганщиною Львівщиною й Луганщиною реалізовано проект «Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми!».

Про це повідомили в понеділок, 5 листопада, в прес-службі Луганської облдержадміністрації, де також розповіли: «Ним передбачалося формування позитивного ставлення молоді Станично-Луганського району до української етнічної культури, ознайомлення з взірцями стародавнього одягу та популяризація української пісні шляхом проведення експозиції спільної пересувної виставки одягу, концерту та майстер-класів, у яких молодь бере активну участь. Колекцію автентичних вишиванок учасники проекту збирали півроку по віддалених селах району».

«Перший показ колекції відбувся на районному заході «Свято миру та єдності» у Станиці Луганській. Вдруге – на виставці художніх робіт учасників Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» у Станично-Луганскому краєзнавчому музеї – відділі Луганського обласного краєзнавчого музею. Завершальний етап проекту відбувся у Львові в художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької. Глядачі не лише побачили дивовижну колекцію старовинного вбрання, а й дізналися багато цікавої та корисної інформації про символи, які майстрині вкладали у кожну деталь своєї роботи», – поінформували також у прес-службі Луганської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:34 24 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові молилися на вервичці, яка належала св. Папі Івану Павлу ІІ

Сьогодні, 23 червня, у Архикатедральному Соборі св. Юра відбулася унікальна подія – молилися на вервиці, яка належала св. Папі Івану Павлу ІІ. Понтифік особисто оздобив Теребовлянську ікону Матері Божої цією реліквією.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу