Сотні дітей із Донеччини відсвяткували на Львівщині Різдво

15:48 9 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщину завітали понад 200 дітей з Донецької області».

Про це повідомили сьогодні, 9 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли, що, зокрема, десятеро учнів 5-11 класів із Донецької області приїхали на Стрийщину – аби долучитися до святкування різдвяних свят у сім’ях освітян Великодідушицької опорної школи. В облдержадміністрації також поінформували: ««Дітлахи у супроводі вчителів та кількох батьків приїхали 5 січня і перебуватимуть на Львівщині до 10 січня. В межах візиту діти уже побували на екскурсіях у Гошеві, Моршині та в селі Воля-Задеревацька у садибі Степана Бандери».

«Сьогодні, 9 січня, школярі зі Сходу мали змогу пройтися вуличками Львова під час екскурсії історичною частиною міста. Впродовж перебування на Львівщині діти ознайомились із традиціями та обрядами Святвечора та Різдва, навчились колядувати, відкрили для себе Вертеп та відвідали святкову Літургію 7 січня», – додали в облдержадміністрації.

«А загалом на Львівщину завітали понад 200 дітей з Донецької області. Упродовж п’яти днів мешканці Сходу пізнають духовне і культурне надбання Галичини. Діти проживають у районах Львівщини, де ознайомлюються з галицькими традиціями святкування Різдва, стають учасниками різноманітних культурних заходів, а також глибше пізнають звичаї та обряди краю», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини