Сьогодні Вифлеємський вогонь миру передадуть Львівській міській раді

10:32 21 грудня 2015 р.


Фото: plast.org.ua

Свіча з вогнем стоятиме в каплиці ЛМР (кабінет 116), аби кожен охочий зміг запалити свічку та забрати часточку благодатного вогню додому.

«Сьогодні пластуни передадуть міському голові Львова Вифлеємський вогонь миру. Передача відбудеться у Львівській міській раді», – повідомили сьогодні, 21 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Свіча з вогнем стоятиме у каплиці міської ради (кабінет 116), аби кожен охочий зміг запалити свічку та забрати часточку благодатного вогню додому.

Вифлеємський Вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Вперше Вогонь до України потрапляє ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів.

Офіційно відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Вифлеємський Вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

У грудні 2005 року вперше, після традиційних обмінів дарунками та фото, делегація ZHP у складі 50 осіб перетнула українсько-польський кордон та поїхала до Львова, щоб разом з пластунами запалити Вифлеємським Вогнем лампадку у Соборі

святого Юра. Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинці, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх рідних, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу