Сьогодні відкриє свій 76-й сезон Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

09:26 24 вересня 2015 р.


Фото: Львівська обласна філармонія

Сезон стартує одним із кращих романтичних концертів, які не часто виконуються – «Концертом для фортепіано з оркестром» Олександра Скрябіна у виконанні заслуженої артистки України Оксани Рапіти.

«Свій 76-й концертний сезон Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії  відкриє двома концертами. Перший –  у четвер, 24 вересня, під батутою головного диригента та художнього керівника Іллі Ступеля. А наступного дня – у п’ятницю, 25 вересня, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії  під батутою Іллі Ступеля проведе концерт виконанням геніальної музики Петра Чайковського  – «Ромео і Джульєтта», що досягла рівня шекспірівської трагедії», – повідомили «Щоденному Львову» в обласній  філармонії, де також розповіли:

«Концерт-відкриття розпочне один із кращих романтичних концертів, які не часто виконуються – «Концерт для фортепіано з оркестром» Олександра Скрябіна у виконанні заслуженої артистки України Оксани Рапіти. А продовжить вечір знаменита симфонічна cюїта Миколи Римського-Корсакова «Шехеразада».

Східний колорит мелодій, тонкий ліризм, калейдоскоп казкових образів – обов’язково перенесуть нас у далекий арабський світ. На завершення вечора прозвучить прем’єрне виконання Симфонічної сюїти «Luta e Vida», сучасний твір молодого бразильського композитора Рікардо Кальдероні, який зараз дуже популярний у Латинській Америці.

Наступним звучатиме знаменитий твір Йоганеса Брамса – Концерт для скрипки з оркестром, це – один із найбільш віртуозних творів в цьому жанрі. Соло виконає скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів – Марко Комонько.  Завершить концерт Симфонія № 6 Петра Чайковського.

Як зазначив Ілля Ступель, «Ромео і Джульєтта» Петра Чайковського – один з найемоційніших творів в історії музики. Його важко виконувати, а  інтерпретація потребує стовідсотково емоційного викладу кожного музиканта». Розповідаючи про свою співпрацю з Марком Комоньком Ілля Ступель відзначив, що скрипаль є найкращим артистом, з яким він мав честь співпрацювати за останній рік, а Академічний симфонічний оркестр – один із найпрофесійніших колективів не тільки в Україні, а й світі».

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі (відділі реклами та маркетингу) обласної філармонії.

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу