Сьогодні у Львові відкриють міжнародну виставку дитячих картин з країн Європи

09:28 8 вересня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Експозиція триватиме до 25 вересня у приміщенні Центру розвитку та дозвілля «Під спільним дахом» на вулиці Симоненка, 10.

Благодійний фонд «Таланти України» запрошує на відкриття Міжнародної дитячої виставки «Палітра Фантазій» у Львові, яке відбудеться сьогодні, 8 вересня, о 12.00 у приміщенні Центру розвитку та дозвілля «Під спільним дахом» на вулиці Симоненка, 10. Виставка проходитиме впродовж двох тижнів – відсьогодні до 25 вересня 2015 року. Вхід – вільній. 

Як розповіли організатори, експозицію виставки складають картини, виконані дітьми від чотирьох до чотирнадцяти років з України та європейських країн. Багато держав Європи, серед яких Австрія, Болгарія, Великобританія, Кіпр, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Угорщина, Хорватія, Чехія, Швеція, Шотландія, відгукнулися на ініціативу Благодійного фонду «Таланти України» щодо надання картин дітей для участі в експозиції виставки «Палітра фантазій». 

Відкриття виставки «Палітра фантазій» відбулося у Києві 16 травня, в День Європи в Україні, в Центрі Української Культури та Мистецтва. На урочистому відкритті були присутні дипломати, представники КМДА, Міністерства культури України, Подільської райдержадміністрації та запрошені гості.

Проведення виставки спрямоване на привернення уваги до творчості талановитих дітей з України, заохочення молодого покоління до творчої самореалізації, пізнання нових образів та форм втілення безмежних обріїв уяви. Загалом одним з важливих завдань виставки є побудова і зміцнення між Україною та країнами Європи близьких відносин у сфері культури, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді.

Проведення виставки «Палітра фантазій» − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, що причетна до цінностей та традицій Європи, символ започаткування нової успішної моделі співпраці між країнами, заснованої на загальних інтересах і прагненнях.  На відкриття виставки у Львові запрошено і міського голову Львова Андрія Садового.

Організатори виставки – Благодійний фонд «Таланти України», Продюсерський центр «ArtCom». Адреса: Центр розвитку та дозвілля «Під спільним дахом», Львів, вулиця Симоненко, 10. Урочисте відкриття – о 12:00 годині 8 вересня 2015 року.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу