Сьогодні у Львові відбудеться фестиваль молодіжних театрів «На крилах вітру» (відео)

12:04 25 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Львів’ян запрошують переглянути унікальні театральні вистави.

У суботу, 25 липня, відбудеться фестиваль молодіжних театрів «На крилах вітру». Українська Попелюшка, блудний син XXI століття, вибір, що стоїть перед кожним, Христове Воскресіння, любов, яка здатна розгледіти красу крізь недосконалість… Усе це львів’янам покажуть на театральному молодіжному фестивалі «На крилах вітру» в рамках фестивалю «Вітер На-Дії».

Сім театральних команд показуватимуть захоплюючі вистави, які не залишать нікого байдужим. Тематика вистав – дуже різна, але кожен глядач знайде щось для себе. Ці вистави змушують зупинитися, відкласти усі справи, подумати про своє життя. 

Театр «Гості» з міста Самбір покаже виставу «Загублений чувак» – сучасну інтерпретацію притчі про блудного сина в 21 сторіччі, де головними дійовими особами виступає звичайна вельмишанована українська сім'я, де батько має сина з дочкою, які допомагають йому вести бізнесові справи. Це новий погляд на знайому для всіх історію.

«Коли вона йшла вулицею, всі оглядалися на неї. Кожен дивився на неї особливо: хто з посміхом, хто з подивом, хто з жалем; здається, найчастіше з жалем; а врешті, трудно зважити. Вона була на візку і горбата, сих слів досить. Сі слова тяжкі, їх тяжко мовити – ще тяжче на собі носити. Їх носила на собі оця дівчина з великими очима і довгими тонкими пальцями…» Саме про це – у виставі «Струни голоснії» театральної студії «Золоті роки» (при Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело»). 

Також у фестивалі візьме участь дитячо-юнацький театр «Перші кроки», аматорський театр «На Світанку», театральна студія «Urbi et orbi», театральна студія «Притча» та студентський театр «САД». Усі учасники готують вистави про кожного з нас, про наші цінності, почуття, тривоги.

Організатори обіцяють багато неймовірний емоцій і запрошують усіх львів’ян завітати на театральний фестиваль «На крилах вітру».

Фестиваль «Вітер На-Дії» триватиме у Львові до 26 липня, головний майданчик – Сихів, вулиця Хуторівка, територія біля Духовної семінарії. Організатори запрошують львів’ян прийти сім’ями на цю непересічну подію.

Детальніше про фестиваль «Вітер На-Дії» - http://dyvensvit.org/festival/pro-festyval. Організатори фестивалю: Комісія у справах молоді УГКЦ, Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Український католицький університет, Львівська духовна Семінарія Святого Духа.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу