Сьогодні у Львові розпочнеться Міжнародний фестиваль-конкурс «Самоцвіти» (програма)

09:40 30 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У п’ятницю, 30 жовтня, о 10.00 розпочнеться марш-парад на площу Ринок.

«З 30 жовтня до 2 листопада у Львові відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти». У програмі фестивалю передбачено: благочинний концерт для дітей з сиротинців, марш-парад на площі Ринок, танцювальні майстер класи, вечори дружби, екскурсії, флеш-моб, гала-концерт на сцені Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької, виступ володарів Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Самоцвіти» 2014 року – Театру танцю «Фієста» з Богородчан на сцені Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Організатори також повідомляють про призовий фонд фестивалю. Учасниками фестивалю є колективи з Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Чернігівської, Волинської, Кіровоградської, Закарпатської, Львівської, Житомирської, Полтавської, Рівненської й  Сумської областей та з Латвії, Польщі, Македонії й Греції».

У прес-службі міської ради повідомили також «Щоденному Львову»: 

«З 30 жовтня до 2 листопада Львів приймає ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів. Упродовж трьох днів близько 2000 виконавців з України та Європи виступатимуть у Львівському державному палаці учнівської молоді на вуллиці Петрушевича, а 2 листопада відбудеться гала-концерт у театрі імені Марії Заньковецької.

За словами організаторів, мета фестивалю – популяризація традиційної культурної спадщини, зміцнення міжнародних контактів і культурних зв’язків, обмін знаннями, культурними та народними традиціями й досвідом.У програмі: фестиваль-конкурс та гала-концерт, марш-парад, благодійні виїзні концерти, майстер-класи з хореографії, екскурсії.

Програма ІII Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічнихта вокально-хореографічних колективів

30 жовтня, п'ятниця

10.00 – початок параду, хода до площі Ринок, привітання учасників членами журі від України та Македонії, співочий захід (виконує львівський муніципальний хор «Гомін».

16.00-20.00 – конкурсні виступи (місце проведення – Львівський державний палац культури учнівської молоді на площі Петрушевича, 2).

21.00 – технічні збори, організаційні питання, запис на майстер класи, запис на дискотеку для дітей, фуршет для керівників.

30 жовтня, субота – 1 листопада, неділя

10.00-20.00 – конкурсні виступи, екскурсії по Львову, замках Золотої підкови, Жовкві, Крехівському монастирі.

20.00 – обговорення в журі – «круглий стіл» (члени журі не зобов'язані повідомляти оцінки та присвоєне колективу місце до Гала-концерту, в процесі обговорення члени журі вказують на помилки, відзначають сильні сторони, висловлюють свої побажання).

2 листопада, понеділок

Майстер-класи

Майстер-клас з латиноамериканської програмт уточнюється (проводить Тарас Романович Шіт – віце-президент Української ради танцю, в минулому – п’ятиразовий чемпіон України серед професіоналів з латиноамериканського шоу, заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії факультету культури та мистецтва Львівського національного університету імені Івана Франка.

Майстер клас класичний та дуетно-класичний танець від одного з з найвідоміших українських фахівців в галузі класичного та дуетно-класичного танцю українського артиста балету, соліста Національної опери України, педагога, заслуженого артиста України Дмитра Клявіна.

Майстер клас народна хореографія (проводить Олег Петрович Копильчак – голова циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського державного училища культури і мистецтв, керівник ансамблю народного танцю, викладач вищої категорії).

Майстер клас сучасної хореографії – джаз-танець (проводить Олександр Анатолійович Плахотнюк – заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного уніферситету імені Івана Франка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного хореографічного мистецтва).

Майстер клас латвійського танцю «Говю казакс» (проводить викладач народної хореографії, керівник народного танцювального колективу «Тracis» Івіта Леява-Маіоре (Латвія)).

Гала концерт

2 листопада

14.00-17.00 – гала-концерт, нагородження переможців (місце проведення – Національний академічний український драматичний театр імені Марії Занковецької).

19.00-20.30 – у рамках фестивалю «Самоцвіти» відбудеться прем'єра  володарів Гран Прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Самоцвіти» 2014 року – Театру танцю «Фієста» з Богородчан».

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу