Сьогодні у Львові розпочинається IV Фестиваль сучасної драматургії

18:22 21 листопада 2013 р.


Фото: прес-служба міської ради

Упродовж чотирьох днів – із 21 до 24 листопада – у цій імпрезі братимуть участь сім театральних колективів із Центральної та Східної Європи.

Як повідомляє сьогодні, 21 листопада, прес-служба міської ради, IV Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA» організували Мистецька майстерня «Драбина» за підтримки програми Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Goethe-Institut, Східноєвропейської платформи перформативних мистецтв (EEPAP), Польського інституту в Києві, Британської Ради в Україні та Львівської міської ради. А відкриватиме цей Фестиваль у четвер постановка столичного Нового драматичного театру на Печерську «Корабель не прийде», яка здобула дві нагороди на конкурсі «Київська Пектораль 2013» – за кращі камерну виставу та сценографію року.

Натомість у Львові вона розпочнеться у четвер о 19.30 на сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва. Своєю чергою, о 19.00 у Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 чекають на глядачів спектаклю «Ніч в Афганістані» у постановці театру «Futur 3» із німецького міста Кельн. 

dailylviv.com

До теми

11:45 28 вересня 2021 р.

Дах каплиці Трьох Святителів - в аварійному стані: починають реставрацію

У каплиці Трьох Святителів, яка є компонентом ансамблю Успенської церкви – пам’ятки архітектури національного значення, встановили риштування для реставрації даху. Також будуть відреставровані і хрести, що розміщені на куполах каплиці. Їх вже демонтували.

Рубрика: Культура

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу