Сьогодні у Львові розпочнеться фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматика»

10:38 22 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

До 13 жовтня в найьіфлшому місті на заході України пропагуватимуть розвиток мультимедійного та інтерактивного мистецтва й створення міжнародної фестивальної платформи як унікального середовища для обміну досвідом між митцями різних країн та лабораторії творчого процесу.

«З 22 вересня до 13 жовтня вже вдруге у Львові буде проходити міжнародний Фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматика» (перший фестиваль відбувся у жовтні 2013 року), який присвячений аудіовізуальному та інтерактивному мистецтву, що зосереджується на взаємодії музики і зображення та на розкритті потенціалу застосування ІТ технологій в мистецьких творах. За словами організаторів, метою «Тетраматики» є пропагування розвитку мультимедійного та інтерактивного мистецтва, а також створення міжнародної фестивальної платформи як унікального середовища для обміну досвідом між митцями різних країн та лабораторії творчого процесу», – повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Цьогоріч на Фестивалі «Тетраматика» відбудуться виступ знаної незалежної німецької електронної мистецької групи «Вlackhole-factory» (в рамках «Тижнів Німеччини в Україні»), мистецької формації «Klem Laboratorio (Більбао, Іспанія), «Ujif_notfound» (Київ), Юрка Булки та «Артгрупи НУРТ» (Львів). 1 жовтня в Львівському природничому музеї (за підтримки «Вроцлав – Європейська столиця культури 2016») відкриється виставка біо- та сайнс-арту з колекції Мистецького центру «WRO» (Вроцлав, Польща)

2 та 3 жовтня в галереї «Дзиґа» та галереї «Detenpyla» – проекти львівських митців Аскольда Кучера, Юрка Вовкогона. 6 жовтня у Львівському Палаці мистецтв буде представлено проект «¡Warning!», який складається з творів  українських та незалежних російських митців проти агресії та пропаганди, куратором якого є Яніна Пруденко.

7 жовтня – круглий стіл «Поза пропагандою». Окрім цього у програмі Фестивалю численні лекції, майстер-класи, дискусії та творчі зустрічі з митцями! 

Організатор: ГО «Мистецьке об’єднання НУРТ». Партнери: Львівська Міська Рада, Львівська обласна державна адміністрація (Львівська обласна рада), Львівський палац мистецтв, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, МО «Дзиґа», Галерея «Detenpyla», Кафедра композиції Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, Львівська організація Національної спілки композиторів України, готель «Екотель», ресторація «Атляс», «Варіанти», «ПупЗемлі». Іноземні партнери: Європейська столиця культури (Вроцлав), Мистецький центр «WRO» (Вроцлав), посольство Федеративної Республіки Німеччина у Києві, «The Etxepare Basque Institute» (Іспанія), «Klem Laboratorio» (Більбао, Іспанія).  Сторінка фестивалю: www.tetramatyka.nurt.org.ua».

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу