Сьогодні у Львові – два перформанси фестивалю сучасної музики «Контрасти»

12:36 4 жовтня 2015 р.

Перший український театр для дітей та юнацтва на вулиці Гнатюка у Львові

Перший український театр для дітей та юнацтва на вулиці Гнатюка у Львові
Фото: novyny.lviv.ua

У Першому українському театрі для дітей та юнацтва демонструватимуть «Мистецтво комунікації».

«У неділю, 4 жовтня, о 15.00 у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудуться два перформанси, об’єднані назвою «Мистецтво комунікації – «Люстро» (перформанс «Театру Альтер», Олександр Максимов/UA, дія, приготування, Богдан Сегін/UA, музика, Ольга Фразе-Фразенко/UA, відео, Остап Сливинський/UA, текстове наповнення, дія», – повідомили сьогодні, 4 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли»:

«Перформанси пройдуть в межах цьогорічного Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».  Головною темою цьогорічних контрастів є «Музичне мистецтво XXI століття».

За словами дирекції фестивалю ідея доволі проста – запропонувати увазі глядачів програму, яка б найбільш широко змогла висвітлити великий спектр напрямків та розгалужень музичного мистецтва нашого сьогодення. В програмі дії львів’яни зможуть почути композиції аудіо-артистів у поєднанні з класичним балетом та музикуванням на віолончелі і бароковій скрипці у «клубному» форматі , а також матимуть можливість побути  на сцені разом з виконавцями камерно-інструментальної та вокальної музики під час їхнього виступу.

Більш того, учасники фестивалю  зможуть стати  свідками створення нового музичного твору, який трансформуватиме «в реальному часі» музику епохи Бароко.  Квиток можна придбати в касі театру на вулиці Гнатюка, 11. Вартість квитка – 40 грн.

 «Контрасти» – це міжнародний фестиваль сучасної музики, що проводиться у Львові щорічно з 1995 року. Концепція фестивалю спрямована на представлення сучасної української музики в контексті світової, і розкриття різноманіття сучасних форм, стилів, жанрів та інтерпретацій». 

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу