Сьогодні у Львові – два перформанси фестивалю сучасної музики «Контрасти» | Новини Львова

Сьогодні у Львові – два перформанси фестивалю сучасної музики «Контрасти»

12:36 4 жовтня 2015 р.

  • 0
Перший український театр для дітей та юнацтва на вулиці Гнатюка у Львові

Перший український театр для дітей та юнацтва на вулиці Гнатюка у Львові
Фото: novyny.lviv.ua

У Першому українському театрі для дітей та юнацтва демонструватимуть «Мистецтво комунікації».

«У неділю, 4 жовтня, о 15.00 у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудуться два перформанси, об’єднані назвою «Мистецтво комунікації – «Люстро» (перформанс «Театру Альтер», Олександр Максимов/UA, дія, приготування, Богдан Сегін/UA, музика, Ольга Фразе-Фразенко/UA, відео, Остап Сливинський/UA, текстове наповнення, дія», – повідомили сьогодні, 4 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли»:

«Перформанси пройдуть в межах цьогорічного Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».  Головною темою цьогорічних контрастів є «Музичне мистецтво XXI століття».

За словами дирекції фестивалю ідея доволі проста – запропонувати увазі глядачів програму, яка б найбільш широко змогла висвітлити великий спектр напрямків та розгалужень музичного мистецтва нашого сьогодення. В програмі дії львів’яни зможуть почути композиції аудіо-артистів у поєднанні з класичним балетом та музикуванням на віолончелі і бароковій скрипці у «клубному» форматі , а також матимуть можливість побути  на сцені разом з виконавцями камерно-інструментальної та вокальної музики під час їхнього виступу.

Більш того, учасники фестивалю  зможуть стати  свідками створення нового музичного твору, який трансформуватиме «в реальному часі» музику епохи Бароко.  Квиток можна придбати в касі театру на вулиці Гнатюка, 11. Вартість квитка – 40 грн.

 «Контрасти» – це міжнародний фестиваль сучасної музики, що проводиться у Львові щорічно з 1995 року. Концепція фестивалю спрямована на представлення сучасної української музики в контексті світової, і розкриття різноманіття сучасних форм, стилів, жанрів та інтерпретацій». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:58 1 липня 2020 р.

У Львові помер автор вітражів для музею Івана Франка у Нагуєвичах

На 73-му році життя відійшов у вічність відомий львівський художник, вітражист, графік, член правління Львівської обласної організації Національної спілки художників України Валерій Шаленко.

Рубрика: Культура

10:42 30 червня 2020 р.

«Новини Прибужжя» та «Голос Сокальщини» – найбільш гендерночутливі медіа - моніторинг

Під час третього етапу моніторингу, який відбувся 11-17 червня 2020 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох гіперлокальних медіа регіону – п’ять друкованих видань («Воля народу», «Голос відродження», «Миколаївські вісті», «Народна думка», «Новини Прибужжя») і п’ять інтернет-видань («Голос Сокальщини», «Джерела Трускавця», «Лайфінфо», «Сайт Стрия 245.ua», «Яворів інфо»).

Рубрика: Культура

12:29 25 червня 2020 р.

У Львові відновили 100-літню браму

Реставратори завершили відновлення дверей у будинку на вулиці Гуцульській, 3, це бічна вул. Лисенка. Якщо раніше вона була занедбана та зафарбована чорною фарбою, то тепер фахівці змогли показати її справжню красу. Дубові історичні двері за підтримки ЛКП «Бюро спадщини» фахівці відновлювали близько трьох місяців.

Рубрика: Культура

Останні новини

Садовий знайде кошти на футбольну академію ФК «Карпати»

Працівникам лабораторій та епідеміологам виплачено надбавок до зарплати 95 млн грн, - МОЗ

Що робити вступнику до ВНЗ, якщо прийшла повістка з військкомату

Зеленського за інерцією ще підтримує третина тих, хто прийде на вибори

Українці розчаровані всією владою і засмучені економічним становищем країни

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу