Сьогодні у Львові – «День ПАРКування»

12:34 18 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Чайковського, 17 з 12:00 до 20:00 паркомісця тимчасово перетворяться на місце соціальної та культурної взаємодії, шляхом створення тимчасового громадського простору у вигляді парклету.

«18 вересня, у п’ятницю, вперше у Львові відбудеться акція «День ПАРКування» в рамках Європейського тижня мобільності. На вулиці Чайковського, 17 з 12:00 до 20:00 паркомісця тимчасово перетворяться на місце соціальної та культурної взаємодії, шляхом створення тимчасового громадського простору у вигляді парклету», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«На парклеті можна буде цікаво і корисно провести час. Таким чином організатори хочуть привернути увагу до нераціонального використання простору наших вулиць, адже часто майже весь простір вулиць виділений під рух і паркування автомобілів, не залишаючи місця для комфортного перебування там людей. Досвід європейських міст показує, що комфортним є центр міста, доступний для пішоходів та з мінімальним автомобільним рухом. 

Захід організовується Львівською асоціацією велосипедистів і «Pixel Garden» за підтримки відділу промоції міста та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ». Акція «День ПАРКування» започаткована в 2005 році у Сан-Франциско, вона перетворилася на міжнародний рух найпрогресивніших міст світу. 

Щороку у вересні громадяни, художники та активісти об’єднуються для тимчасового перетворення паркомісць у «ПАРКувальні» простори: тимчасові громадські місця. Місія «Дня ПАРКування» – привернути увагу до необхідності збільшення відкритого міського простору, створення дискусії, як суспільний простір утворюється і виокремлюється, поліпшення якості проживання людини в місті, дослідження діапазону заходів, які можна провести і випробування цінностей, які створюють громадський простір». 

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу