Сьогодні у Львівському музеї історії релігії – «Re-візія»

14:38 27 грудня 2013 р.


Фото: lvivport.com

У рамках цього нового мистецького проекту відбудеться презентація настінного календаря на 2014 рік, підготовленого на основі фотографій невідреставрованих фондових предметів, а також відкриття виставки цих 15-ти музейних експонатів.

Про це повідомила кореспонденту інформагенції «УНН» завідувач відділу Львівського музеї історії релігії Ірина Цебенко, яка також конкретизувала:

«Серед представлених речей – «Требник», виданий у Львові 1682 року; невелика дерев’яна, різьблена, композиція «Свята Родина» і Чаша із карбованого металу XVIII ст. Автором фотографій є Ігор Садовий.

Він змістив увагу глядача від зображуваного на світлині експонату до зображення в цілому. Так, 12-сантиметрова дерев’яна скульптурка «Христос скорботний» зафіксована на фоні засніженого Львова. А, наприклад, стола (елемент літургійного одягу католицького і лютеранського клірика, аналог єпитрахилі у православній церкві) розвішена на сповідальниці тощо».

Цей проект покликаний продемонструвати відвідувачам речі, які потребують реставрації, а також залучити найширше коло меценатів, кошти яких підуть на відновлення фондових предметів. Проект «Re-візія» стартує 27 грудня.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу