Сьогодні стартує Львівський міжнародний літературний фестиваль

12:20 9 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки Форуму видавців в інтернет-мережі «Facebook»

Музичним «акордом» імпрези стане виступ академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Lviv».

Сьогодні, 9 вересня, 22-й Міжнародний книжковий форум видавців у Львові запрошує на урочисте відкриття Львівського міжнародного літературного фестивалю, яке розпочнеться о 19.00 у Львівській обласній філармонії на вулиці Чайковського, 7», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Уперше відкриття стане комунікаційним майданчиком для бізнесу, політиків, літературних та культурних кіл. Учасників чекає естетично-музичний відпочинок і нові знайомства. Гості вечора першими зможуть переглянути виставку книжок, представлених на конкурс «Найкраща книга форуму-2015».

Президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль зазначила: «Наша робота скерована на те, щоб пояснювати людям, що і освіта, і наука, і культура мають бути не якимось маргінесом нашого життя, як це було досі, а його головною складовою, власне кажучи, самим життям».

Цьогорічний форум включає у себе понад тисячу різних тематичних заходів. Фокусні теми: культура, пропаганда та цінності. Також форум ініціює програму розвитку та підтримку читання, громадське обговорення законопроекту «Про освіту», розвиток критичного мислення і зміни навчальних програм.

У межах відкриття гості зможуть послухати Владику Бориса Ґудзяка, єпископа УГКЦ у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії, Генрі Марша, британського нейрохірурга світового рівня, Олю Гнатюк, україністку, професора НаУКМА (Польща). Лейтмотивом їхніх промов будуть терпимість, милосердя, культура. Музичним «акордом» стане виступ академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Lviv», саме вони перемогли на «Битві оркестрів» в Одесі, солістки Римського і Мадридського оперних театрів Софії Соловій, скрипаля-віртуоза Олександра Божика. Вестиме вечір журналіст, блогер, громадський активіст Володимир Бєглов.

Нагадуємо, для гостей вартість квитка на «Відкриття Форуму» – 150 гривень. До квитка безкоштовно докладатиметься VIP-перепустка на події 22-го «Форуму видавців у Львові».

Забронювати квиток та домовитися про доставку можна за номером — 063 07 176 58 чи на емейл – eretja@gmail.com. Можливим є також он-лайн бронювання. Організатори створили подію на Facebook — https://www.facebook.com/events/1472130616422528/».

dailylviv.com

До теми

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

12:22 19 жовтня 2021 р.

Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище

“Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище” - освітня онлайн-програма з метою популяризації принципу усвідомленого підходу до моди та відповідального ставлення до споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу