В аеропорту «Львів» о 13.30 – акція «Діти за мир»

11:18 3 квітня 2014 р.


Фото: kampod.at.ua

Як повідомляє у четвер прес-служба міської ради, захід пройде у новому терміналі летовища, а місце зустрічі – постамент Короля Данила.

Сьогодні, 3 квітня, о 13.30 у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького пройде акція дітей «Діти за мир».У рамках заходу учні 2-го і 3-го класу «Загальноосвітньої середньої школи І-ступеня – дитячий садок «Дивосвіт» привітають гостей аеропорту піснею, подарують власноруч виготовленні витинанки у вигляді лелек та печиво, а на завершення – запустять у небо голубів. Також школярам проведуть пізнавальну екскурсію летовищем. 

Мета акції – продемонструвати гостинність Львова як європейського міста. Місцем проведення заходу обрано Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького – як одну із сучасних візитних карток міста. Захід пройде у новому терміналі аеропорту, місце зустрічі – постамент Короля Данила Галицького. 

Контактна особа: Тетяна Гембач – менеджер із зв’язків з громадськістю ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького», тел. 032 2298237, 050 4303811, t.hembach@airport.lviv.ua, www.lwo.aero.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу