В аеропорту «Львів» о 13.30 – акція «Діти за мир»

11:18 3 квітня 2014 р.


Фото: kampod.at.ua

Як повідомляє у четвер прес-служба міської ради, захід пройде у новому терміналі летовища, а місце зустрічі – постамент Короля Данила.

Сьогодні, 3 квітня, о 13.30 у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького пройде акція дітей «Діти за мир».У рамках заходу учні 2-го і 3-го класу «Загальноосвітньої середньої школи І-ступеня – дитячий садок «Дивосвіт» привітають гостей аеропорту піснею, подарують власноруч виготовленні витинанки у вигляді лелек та печиво, а на завершення – запустять у небо голубів. Також школярам проведуть пізнавальну екскурсію летовищем. 

Мета акції – продемонструвати гостинність Львова як європейського міста. Місцем проведення заходу обрано Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького – як одну із сучасних візитних карток міста. Захід пройде у новому терміналі аеропорту, місце зустрічі – постамент Короля Данила Галицького. 

Контактна особа: Тетяна Гембач – менеджер із зв’язків з громадськістю ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького», тел. 032 2298237, 050 4303811, t.hembach@airport.lviv.ua, www.lwo.aero.

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу