Сьогодні львів'яни йдуть до Святої Плащаниці

14:12 11 квітня 2015 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Поклоніння святій плащаниці та її цілування для християн – це справді глибоке духовне переживання і нагода відновити свою віру в Христа й любов до Господа, що з любови до нас помер на хресті.

Сьогодні львів'яни йдуть до святої плащаниці. Використання святої плащаниці в богослужбах Великої п'ятниці й суботи так, як ми її тепер почитаємо, відносно недавнє, бо має за собою заледве кількасот літ, але своїм походженням сягає самої смерти Ісуса Христа

Свята плащаниця, а це ікона Христа в гробі, стала складовою частиною обрядів вечірні Великої п'ятниці й утрені Великої суботи і говорить нам про строгу Божу справедливість, безконечну Божу любов і безмежне милосердя до нас, грішних. Використання святої плащаниці в богослужбах Великої п'ятниці й суботи так, як ми її тепер почитаємо, відносно недавнє, бо має за собою заледве кількасот літ, але своїм походженням сягає самої смерти Ісуса Христа.

Плащаниця – це ніщо инше, як те простирало чи саван, у якому було завинуто мертве Тіло Христа Господа, коли його покладено до гробу. Східна Церква у відправах Великої п'ятниці й суботи не знала плащаниці майже півтори тисячі літ.

Поклоніння святій плащаниці та її цілування для християн – це справді глибоке духовне переживання і нагода відновити свою віру в Христа й любов до Господа, що з любови до нас помер на хресті. Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в київській газеті «День».

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу