Сквер у центрі Львова облаштовуватимуть ще два місяці

11:20 5 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Виконувач обов’язків голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля планує завершити облаштування громадського простору на вулиці Дорошенка, 9 впродовж двох місяців.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 5 липня: «У травні розпочали роботи з облаштування нового громадського простору у сквері на вулиці Дорошенка, 9. Роботи з облаштування громадського простору планують завершити до кінця літа. Орієнтовна вартість робіт – 650 тисяч гривень. Проект громадського простору був розроблений торік».

Виконувач обов’язків голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля розповів: «Ми плануємо завершити облаштування громадського простору на вулиці Дорошенка, 9 впродовж двох місяців. Орієнтовна вартість робіт з облаштування громадського простору становить 650 тисяч гривень. Зараз тривають обговорення з мешканцями щодо зрізання старих дерев, щоб висадити на території простору нові. Роботи плануємо до кінця літа завершити».

«При облаштуванні на вулиці Дорошенка громадського простору передбачено зони зелених насаджень з декоративними деревами. Замощення території буде виконано римським каменем темно-сірого та світло-сірого кольорів, також буде викладена гранітна тротуарна плитка та «LED»-бруківка. Освітлення скверу буде здійснюватися за рахунок «LED»-бруківки та розсіяного світла, яке падатиме на сквер з сусідніх будинків», – повідомили також сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів