Сколівщина, Стрийщина і Бущина на два місяці стануть знімальними майданчиками (відео)

23:50 27 липня 2020 р.

Фото до новини

На Львівщині розпочинають знімання історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».


Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

Події фільму переносуть глядачів в історичні часи середини 14 ст. Часи заснування міста Стрия. Це захоплююча повість про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, що опиняється на Галичині.

Зйомки триватимуть 2 місяці з 30 липня по 25 вересня 2020 р. Початок зйомок фільму - 29 липня на території фортеці Тустані. Там будуть відзнімати переважно батальні сцени. Загалом буде 20 різноманітних локацій і сцен.

Зйомки також проходитимуть на території Сколівщини, в м. Стрий, на березі р. Стрий, Славській ОТГ, в м. Моршин, с. Підгірці, с. Розгірче Стрийського району,  Олеському замку.

Родзинкою фільму є те, що в головних ролях знімаються відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини, Сколівщини та Львівщини.

Кастинги на ролі у фільмі «Легенда Стрия» відбулися  21 і 27 липня у Стрию. До участі у кастингу масових зйомок запрошують творчих людей у віці 16-60 років. Про результати оголосять сьогодні, 28 липня. 

Режисер фільму – Олександр Король. Знімає студія «WestArt”. Автор ідеї та проекту – Юрій Комарницький. Організатор: Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів