«Серпанок» відзначить у Львові своє 25-річчя ювілейним концертом

09:20 28 квітня 2018 р.


Фото: zik.ua

28 квітня о 15.00 у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини на вулиці Вахнянина, 29, розпочнеться ювілейний концерт ансамблю танцю «Серпанок».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили, що ювілейний концерт ансамблю танцю «Серпанок» відбудеться рамках святкування Міжнародного дня танцю з нагоди 25-річчя школи народного танцю та народного художнього колективу ансамблю танцю «Серпанок» та 45-річчя творчої діяльності у хореографії керівника, головного балетмейстера, заслуженого працівника культури України Валентини Вартовник».

«Школу народного танцю Центру творчості дітей та юнацтва Галичини засновано у 1993 році. Кращі учні школи мають можливість реалізувати себе в творчій лабораторії народного художнього колективу ансамблю танцю «Серпанок», де діє три вікових групи – молодша, середня і старша. Тут займаються діти та молодь віком від чотирьох до 20 років. «Серпанок» – один з кращих дитячих колективів України та гордість Львова, цікавий творчий колектив, який відрізняється високим рівнем виконавської, акторської майстерності та яскравими костюмами», – поінформували також у міськраді.

Більше інформації – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу