Рок-хор Лондона виступатиме у Гарнізонному храмі Львова

11:45 2 серпня 2017 р.


Фото: kapelanstvo.com.ua

У середу, 2 серпня, о 20:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній (№11) у Львів розпочнеться благодійний концерт Рок-хору Лондона на підтримку доброчинних проектів Фундації святого Миколая Центру військового капеланства Львівської архієпархії УГКЦ.

Про це повідомили на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також розповіли: «Рок-хор є найбільшим у світі сучасним хором, що походить із Великої Британії. Він отримав три нагороди від Книги Рекордів Гінеса. У квітні 2017 року він налічував більш ніж 25000 учасників у понад 350 локаціях у Великій Британії». 

«Головним завданням «Фундації св. Миколая» є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Зокрема, завдяки фонду стали можливими паломництва військових та курсантів до святих місць, дні духовної віднови для учасників АТО й проведення таборів для сиріт та студентів, огтримали підтримку сім’ї біженців із Луганська та Донецька, а також допомогу потребуючі (діти з особливими потребами, постраждалі в результаті ДТП і малозабезпечені родини)», – розповіли також на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info»,

«Це також підтримка студентського театру «САД» та студентської англомовної школи, щоденна духовна опіка бійців АТО на Яворівському полігоні та проведення для них екскурсій до Львова та святих місць. Також завдяки Фундації для українських воїнів, які перебувають у зоні АТО, закуповуються вервички, медалики, хрестики, друкуються іконки та буклети  із молитвами», – повідомили також на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

14:02 27 жовтня 2020 р.

Ремонт будинків культури, фестивалі: у Львові розповіли про викривлені підходи до розвитку культури в ОТГ

Культурне життя – це не лише залучення людей до розважальних заходів, а насамперед - створення умов для кожного мешканця реалізувати свій творчий потенціал. На жаль, у більшості громад цього не розуміють і працюють саме так.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу