Реставратори відновлюють два храми у Львові

14:00 27 грудня 2017 р.

Церква святого Миколая

Церква святого Миколая
Фото: zik.ua

У ЛМР запевнили: «На реставраційні роботи у Миколаївській церкві у 2017 році спрямували з міського бюджету майже 3,5 млн. гривень».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 27 грудня: «Цього року розпочато ремонтні роботи з реставрації даху та проведення благоустрою території в одній із найстаріших церков Львова – церкві святого Миколая. На реставраційні роботи у Миколаївській церкві у 2017 році спрямували з міського бюджету майже 3,5 млн. гривень».

«Продовжуються роботи у храмі святих апостолів Петра і Павла (костел єзуїтів). У 2017 році завершилася реставрація південного фасаду. Назагал на ремонтно-реставраційні роботи в храмі святого Петра і Павла з міського бюджету спрямували один мільйон 348 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

«Цього року, в рамках українсько-польського реставраційного проекту «Спільна спадщина» відбулося також відновлення фресок склепіння вівтарної частини храму святих апостолів Петра і Павла. Під час проведення робіт вдалося відкрити та врятувати ілюзіоністичні зображення авторства Франциска Григорія Екштайна. Роботи виконувала міжнародна команда спеціалістів з Академії мистецтв Кракова та Львова за фінансової підтримки парафії, окремих меценатів, міністерства культури і народної спадщини Польщі та Малопольського воєводства», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради та розповіли про вже завершені реставраційні роботи у храмах Львова.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів