Реставратори відновлюють два храми у Львові

14:00 27 грудня 2017 р.

Церква святого Миколая

Церква святого Миколая
Фото: zik.ua

У ЛМР запевнили: «На реставраційні роботи у Миколаївській церкві у 2017 році спрямували з міського бюджету майже 3,5 млн. гривень».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 27 грудня: «Цього року розпочато ремонтні роботи з реставрації даху та проведення благоустрою території в одній із найстаріших церков Львова – церкві святого Миколая. На реставраційні роботи у Миколаївській церкві у 2017 році спрямували з міського бюджету майже 3,5 млн. гривень».

«Продовжуються роботи у храмі святих апостолів Петра і Павла (костел єзуїтів). У 2017 році завершилася реставрація південного фасаду. Назагал на ремонтно-реставраційні роботи в храмі святого Петра і Павла з міського бюджету спрямували один мільйон 348 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

«Цього року, в рамках українсько-польського реставраційного проекту «Спільна спадщина» відбулося також відновлення фресок склепіння вівтарної частини храму святих апостолів Петра і Павла. Під час проведення робіт вдалося відкрити та врятувати ілюзіоністичні зображення авторства Франциска Григорія Екштайна. Роботи виконувала міжнародна команда спеціалістів з Академії мистецтв Кракова та Львова за фінансової підтримки парафії, окремих меценатів, міністерства культури і народної спадщини Польщі та Малопольського воєводства», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради та розповіли про вже завершені реставраційні роботи у храмах Львова.

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу