Районні газети не виживуть. Олігарх їх не купить, – чиновник (відео)

18:12 2 лютого 2015 р.

Реформування комунальних та державних ЗМІ зараз не на часі. Ми перебуваємо в стані війни, ми маємо серйозного ворога. Тому займатися зараз експериментами зовсім не на часі.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Вінницею на тему: «Хто стане власниками комунальних ЗМІ після їхнього роздержавлення і як це позначиться на журналістських стандартах?» заявив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ЛОДА Дмитро Посипанко.

Власне, він нагадав резолюцію круглого столу,  учасниками якого були редактори та представники комунальних ЗМІ Львівщини лише місяць тому.
- Якщо би зараз був мирний час, то ми би реалізовували стратегію-2020, яку задекларував Президент України, - каже держслужбовець.

Крім того, на його думку, приватний власник завжди ефективніший, ніж місцева рада.
- У нас немає традиції правильно висвітлювати  діяльність органів державної влади чи розказувати про державницьку позицію. Я думаю, що ще треба багато часу, щоби ця практика була у нас запроваджена. Ми не вміємо створювати інформаційні приводи, які цікаві журналістам, ми не вміємо правильно показувати те, що необхідно, - каже Дмитро Посипанко.

Як приклад невміння подати потрібну інформацію правильно, він називає те, що у нас зараз пишуть, говорять та показують про мобілізацію.
- Що стосується того, чи виживуть районні газети. Я вважаю, що ні. Ніякий олігарх їх не купить. Маємо приклади газет на обласних рівнях. Напередодні виборів вони існували. А після того, як той чи інший політик, який програв вибори, втрачав інтерес до неї, чи перемагав, але все одно переставав фінансувати газету, вона знаходиться на межі існування, - каже Дмитро Посипанко.

Він нагадав, що газета – це дуже дороге задоволення. Ціни на папір зросли вдвічі, утримання трудового колективу, плюс послуги друку. Щоби забезпечити нормальне функціонування газеті обласного рівня, потрібно більш, ніж півмільйона гривень.
- Я дуже сумніваюся, що трудовий колектив зможе знайти такі кошти, особливо зараз, під час війни. Тому, якщо механізм реформування буде запущений, то в районах залишиться одна-дві газети, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу