П’ятеро митців розпочали у Львові акцію-протест

10:15 27 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 26 вересня, троє скульпторів і двоє графіків, яких виключили із Спілки художників України, відкрили в приміщенні Палацу Мистецтв виставку «Нескорених художників».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 27 вересня: «На Львівщині «нескорені» художники організували мистецьку акцію-протест. 26 вересня у приміщенні Палацу Мистецтв троє скульпторів та двоє графіків, яких виключили із Спілки художників України відкрили виставку «Нескорених художників».
«За словами авторів, цією виставкою вони прагнуть привернути увагу громадськості до порушення їх прав на творчість, професійне зростання, а також культурне збагачення народу. Відтак, учасниками мистецької акції протесту є народний художник України, скульптор Василь Ярич, заслужений художник України, графік Дмитро Парута, скульптор Сергій Якунін, скульптор Василь Заляско та лауреат премії імені Лесі Українки, графік, ілюстратор Вікторія Ковальчук», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу