П’ятеро митців розпочали у Львові акцію-протест

10:15 27 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 26 вересня, троє скульпторів і двоє графіків, яких виключили із Спілки художників України, відкрили в приміщенні Палацу Мистецтв виставку «Нескорених художників».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 27 вересня: «На Львівщині «нескорені» художники організували мистецьку акцію-протест. 26 вересня у приміщенні Палацу Мистецтв троє скульпторів та двоє графіків, яких виключили із Спілки художників України відкрили виставку «Нескорених художників».
«За словами авторів, цією виставкою вони прагнуть привернути увагу громадськості до порушення їх прав на творчість, професійне зростання, а також культурне збагачення народу. Відтак, учасниками мистецької акції протесту є народний художник України, скульптор Василь Ярич, заслужений художник України, графік Дмитро Парута, скульптор Сергій Якунін, скульптор Василь Заляско та лауреат премії імені Лесі Українки, графік, ілюстратор Вікторія Ковальчук», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу