Продюсер Ірини Білик зробив у Львові пропозицію праворадикалам

12:42 28 лютого 2018 р.

Ірина Білик як відповідальна громадянка України з 2014 року і дотепер жодного разу не виступала ані на території Російської Федерації, ані на території Автономної Республіки Крим.

Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції на тему «Білик у Львові: продюсер співачки Олег Збаращук розповість, чому він хвилюється за праворадикалів”», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив продюсер співачки Ірини Білик та гурту «ТІК» Олег Збаращук.

Нагадаємо, що 6 березня у Львові заплановано концерт Ірини Білик. Проте окремі праворадикальні сили виступають проти цього концерту. Пояснюють вони це тим, що співачка підтримує агресора, який веде війну в Україні.

- Є кілька закидів, які намагаються роздути. Це – візит Іри в 2015 році до окупованого Криму через територію Російської Федерації. Він справді був, Іра літала на весілля до своєї подруги, якій за 5 років до цього напророчила гарного чоловіка. В той час не було нікого, хто би порадив їй цього не робити і попередив, що це є порушенням українського законодавства, - захищає співачку Олег Збаращук.

За його словами, з 2017 року він  намагався довідатися, як можна відповісти за це порушення.

- Вона би погодилася заплатити штраф або якось інакше відповісти за вчинення порушення. Виявляється, це можна було зробити впродовж трьох місяців. Зараз вже нічого зробити не можна. Таке у нас законодавство, - констатує він. 

Наступний закид співачці – відвідування концерту Філіпа Кіркорова у Москві влітку 2017 року.  

- Ірина офіційно одружена з громадянином Російської Федерації Асланом  Ахмадовим. Шлюб було укладено в Києві. Вони виховують сина, якому виповнилося два рочки. Звичайно, Аслан прилітає до Києва, а Іра – до Москви. Влітку 2017 року вона була присутньою на концерті Кіркорова як глядач. Сиділа в 49 ряду. Проте вона не виступала на тому концерті, не була заявлена в афіші, хоча її дуже про це просили, - стверджує Олег Збаращук.

Він не приховує, що він, як продюсер Ірини Білик, отримував пропозиції від російських телеканалів – виступити на їхніх телешоу та з’явитися на тих телеканалах, співати на концертних майданчиках Росії.

- Ірина Білик – абсолютно українська співачка. В її репертуарі останнім часом переважають україномовні твори, - каже продюсер.
Олег Збаращук не розуміє позицію праворадикалів у Львові, які вимагають від неї публічно назвати Росію «агресором».

- Вона не виступає з концертами в Росії, то чому її змушують це робити? Вони хочуть створити картинку для російського телебачення? – дивується він.

Натомість, за словами Олега Збаращука, Ірина Білик всі ці роки вела активну волонтерську діяльність. Проте ніде й ніколи про це не сповіщала, не хизувалася фото чи відео з пораненими чи бійцями на «нулі».

- Я забороняв своїм товаришам викладати фото та відео своєї волонтерської діяльності. Ми на тому не піарились. Але ситуація у Львові змусила нас вийти в публічну площину. Коли ти комусь допомагаєш, то це треба робити тихенько і не хвалитися цим, - каже продюсер.

Тому під час прес-конференції було продемонстровано відео, в якому волонтер Юрій Тира (Степанич) розповів про 244 авто, які було завезено в зону АТО фінансового сприяння Ірини Білик. А командир бойового підрозділу «Санта» натякнув, що співачка допомагала бійцям не тільки печивом та цукерками, але й більш вагомими і потрібними речами.

А праворадикалам, які протестують проти концерту Ірини Білик у Львові, Олег Збаращук запропонував 6 березня, відразу після концерту, сісти у два волонтерські бусики, які везтимуть допомогу в зону АТО.

- Мені дуже потрібна суттєва, правдива, чоловіча допомога,- зробив пропозицію продюсер.

Нагадаємо, кілька днів тому львівські активісти заявили, що блокуватимуть концерт Ірини Білик у Львові, якщо вона публічно не заявить, що Росія є країною агресором, а Крим – окупований. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу