Президент «Місіс Всесвіт» та мер Кесон-Сіті планують приїхати до Львова

15:55 3 грудня 2019 р.

  • 0

Президент конкурсу «Місіс Всесвіт» та мер колишньої столиці Філіппінів - Кесон-Сіті планують приїхати до Львова у травні 2020 року.

Про це сьогодні, 3 грудня, під час пресконференції, яку дала у Львівському пресклубі переможниця конкурсу «Summer International 2019» львівянка Ганна Гаврилів, розповіла національна директорка проєкту “Mrs.Eastern Europe в Україні” Уляна Оксенюк.

Таке рішення, за її словами, було прийнято після відеопрезентації Львова у Філіппінах на конкурсі «Summer International 2019».  

Уляна Оксенюк повідомила, що зараз працює над конкурсом «Mrs.Eastern Europe в Україні», який відбудеться у травні-червні 2020 року.

Переможниці будуть представляти Україну на найпрестижніших заходах  – «Mrs Universe» і «Mrs.Eastern Europe», «Miss/Ms Summer International».

За словами директорки, в межах конкурсної програми будуть заходи, присвячені цінностям сім’ї, вихованню дітей. В учасниць буде завдання - допомогти дітям із малозабезпечених сімей у розвитку їхніх талантів.

 


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:30 19 січня 2020 р.

У Львові відбулося загальноміське освячення води

У неділю, 19 січня, на свято Богоявлення на площі Ринок у Львові традиційно відбувся щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Рубрика: Культура

17:44 19 січня 2020 р.

Львів`яни готують скаргу у штаб-квартиру ЮНЕСКО

Завтра, 20 січня, представники низки громадських організацій дадуть пресконференцію у Львівському пресклубі на тему «Зупинити незаконні забудови в історичній частині міста. Львів`яни готують скаргу у штаб-квартиру ЮНЕСКО».

Рубрика: Культура

11:00 19 січня 2020 р.

У центрі Львова освячуватимуть воду

19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок у Львові традиційно відбудеться щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Рубрика: Культура

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура