Престольний празник Покрови Пресвятої Богородиці святкуватимуть у восьми львівських храмах

21:40 13 жовтня 2015 р.

Храм Покрови Пресвятої Богородиці УКГЦ на вулиці Личаківській, 175

Храм Покрови Пресвятої Богородиці УКГЦ на вулиці Личаківській, 175
Фото: caritas-lviv.org

У двох церквах перед богослужінням – водосвяття.

Пречисту Діву Марію здавна вважають Покровителькою нашого народу.

«У середу, 14 жовтня, відзначаємо давнє українське свято – Покрови Пресвятої Богородиці. Пречисту Діву Марію здавна вважають Покровителькою нашого народу», –повідомили сьогодні, 13 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Ще українські козаки зображували образ Божої Матері на своїх хоругвах та лише після молитви до Богородиці вирушали у похід. Також традиційно вважається, що на Покрову у 1942 році було створено Українську Повстанську Армію.

А цьогоріч ще й офіційно на державному рівні 14 жовтня відзначаємо День захисника України, свято усіх наших Героїв. Саме тому для кожного українця це свято має надзвичайно велику цінність, адже поєднує у собі не лише духовну вартість, а й національну ідентичність та давні традиції.

Храмовий празник 14 жовтня святкують вісім львівських церков:

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці УКГЦ на вулиці Личаківській, 175 святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00.

У Свято-Покровському кафедральному Соборі УПЦ КП на вулиці Грушевського, 2 святкове Богослужіння, яке очолить владика Димитрій, розпочнеться о 10.00.

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП на вулиці Величковського, 50/13 святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00.

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП на вулиці Клепарівській, 35 святкове Богослужіння розпочнеться о 10.00.

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці на вулиці Володимира Великого, 24 у Рудному святкове Богослужіння розпочнеться о 12.00.

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці на вулиці Сяйво, 14 святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00.

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ на вулиці Щирецькій, 36 святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00. Перед богослужінням о 10.00 – водосвяття.

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ на вулиці Демнянській, 4 святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00. Перед богослужінням о 10.00 – водосвяття». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів