Престольний празник на свято Покрову Пресвятої Богородиці відзначають вісім львівських храмів

09:35 14 жовтня 2014 р.


Фото: lekpravda.com

Як нагадали у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, а Запорізькій Січі це свято було храмовим, день заснування Української повстанської армії також не випадково припадає на свято Покрову.

У прес-службі міської ради нагадали у вівторок «Щоденному Львову», що у вівторок, 14 жовтня, припадає свято Покрову Пресвятої Богородиці. В повідомленні такожзазначено:

«Пречисту Діву Марію здавна вважають Покровителькою нашого народу. З особливою пошаною до Богородиці ставилися борці за незалежність України. У Запорізькій Січі це свято було храмовим. Козаки зображували образ Божої Матері на хоругвах та натільних хрестиках. День заснування Української повстанської армії також не випадково припадає на свято Покрову, адже воїни УПА продовжили справу козаків – боротьбу за незалежну Україну.

Крім того, Покрова уособлює ще й материнство і в цей день дівчата моляться до Пречистої про добре заміжжя та хорошого нареченого.

Храмовий празник 14 жовтня святкують вісім львівських церков:

УКГЦ

Храм Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175). Парох: о. Боднар Андрій. Святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00.

УПЦ КП

Свято-Покровський кафедральний Собор (вул. Грушевського, 2). Ключар: прот. Павло Кочкодан. Святкове Богослужіння, яке  очолить владика Димитрій, розпочнеться о 10.00 год.

Храм Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Величковського, 50/13). Настоятель: ієрей Михайло Дулька. Святкове Богослужіння розпочнеться о 10.00 год.

Храм Покрови Пресвятої Богородиці ( вул. Клепарівська, 35)

Настоятель: прот. Роман Великий. Святкове Богослужіння розпочнеться о 10.00 год.

Храм Покрови Пресвятої Богородиці (Львів-Рудно, вул. Володимира Великого, 24). Настоятель: прот. Ігор Щерба. Святкове Богослужіння розпочнеться о 9.00.

Храм Покрови Пресвятої Богородиці (Вул. Сяйво, 14). Настоятель: прот. Олексій Скородинський. Святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00 год.

УАПЦ

Храм Покрови Пресвятої Богородиці ( вул. Щирецька, 36). Настоятель: митр. прот. Михайло Садовський. Святкове Богослужіння розпочнеться о 10.00 год.

Храм Покрови Пресвятої Богородиці ( вул. Демнянська, 4). Настоятель: прот. Сокальчук Андрій. Святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00 год.

Деталі на сайті: velychlviv.com».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу