Предстоятель ПЦУ очолить Всенічне бдіння у Львові

12:30 17 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/Orthodox.in.Ukraine

Православна церква України запрошує всіх доєднатися до спільної молитви в суботу, 17 серпня, о 17:00 .

Про це повідомили на сторінці Православної церкви України в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «На вулиці Личаківській у Львові, давньому Глинянському тракті, розташована невеличка церква, яка відіграла важливу роль в українському православ’ї. Храм святих апостолів Петра і Павла зведений у стилі бароко у другій половині XVII століття як придорожня капличка, що згодом стала величною церквою та справжньою пам’яткою культури».

«За увесь час свого існування, залежно від історичних обставин, у храмі звершували служіння різні християнські конфесії – римо-католики, греко-католики, православні. Наприкінці 80-х років XX століття священики і віряни парафії на чолі з настоятелем протоієреєм Володимиром Яремою зробили знаковий для українського православ’я крок. 19 серпня 1989 року отець Володимир під час літургії у храмі святих апостолів Петра і Павла проголосив відмову від юрисдикції Московської Патріархії та Третє відродження Української Автокефальної Православної Церкви», – поінформували також у ПЦУ.

«Щоби вшанувати 30-ліття цієї події Предстоятель єдиної помісної Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній здійснить візит до Львова, під час якого очолить Всенічне бдіння у храмі святих апостолів Петра і Павла, – повідомили також на сторінці ПЦУ в інтернет-мережі «Facebook». – Запрошуємо усіх у суботу, 17 серпня, о 17:00 доєднатися до спільної молитви».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу