Предстоятель ПЦУ очолить Всенічне бдіння у Львові

12:30 17 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/Orthodox.in.Ukraine

Православна церква України запрошує всіх доєднатися до спільної молитви в суботу, 17 серпня, о 17:00 .

Про це повідомили на сторінці Православної церкви України в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «На вулиці Личаківській у Львові, давньому Глинянському тракті, розташована невеличка церква, яка відіграла важливу роль в українському православ’ї. Храм святих апостолів Петра і Павла зведений у стилі бароко у другій половині XVII століття як придорожня капличка, що згодом стала величною церквою та справжньою пам’яткою культури».

«За увесь час свого існування, залежно від історичних обставин, у храмі звершували служіння різні християнські конфесії – римо-католики, греко-католики, православні. Наприкінці 80-х років XX століття священики і віряни парафії на чолі з настоятелем протоієреєм Володимиром Яремою зробили знаковий для українського православ’я крок. 19 серпня 1989 року отець Володимир під час літургії у храмі святих апостолів Петра і Павла проголосив відмову від юрисдикції Московської Патріархії та Третє відродження Української Автокефальної Православної Церкви», – поінформували також у ПЦУ.

«Щоби вшанувати 30-ліття цієї події Предстоятель єдиної помісної Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній здійснить візит до Львова, під час якого очолить Всенічне бдіння у храмі святих апостолів Петра і Павла, – повідомили також на сторінці ПЦУ в інтернет-мережі «Facebook». – Запрошуємо усіх у суботу, 17 серпня, о 17:00 доєднатися до спільної молитви».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура