Праворадикали зірвали у Львові презентацію збірки статей «Ліва Європа»

09:52 17 вересня 2017 р.


Фото: ukrinform.ua

Довелось втрутитись поліції.

Організаторам львівського Форуму видавців довелося скасувати презентацію збірки статей «Ліва Європа». Вони стверджують, що захід зірвали праворадикали.

Про це повідомили в оргкомітеті Форуму кореспонденту агенції Укрінформ. Зокрема, організатори зазначили: «Презентація «Лівої Європи» мала відбутися в кав'ярні «Libraria». На цей захід прийшло близько 50 людей спортивної статури, що намагались його зірвати. Праворадикали забарикадувалися в приміщенні і нікого туди не впускали. Не змогли туди потрапити представники лівих радикальних організацій, які хотіли взяти участь в обговоренні. Довелось втрутитись поліції». 

Самі ж праворадикали зазначили, що «Форум видавців» відкритий для всіх, будь-яка людина може потрапити на його заходи. А їхні дії неправильно трактували.

«Ліва Європа» – це збірка статей, що описує і аналізує історію та сьогодення соціальних рухів в країнах Європейського Союзу, альтернативних до чинного неоліберального порядку.

Про це повідомили сьогодні, 17 вересня, в агенції Укрінформ, де також нагадали: «В рамках «Форуму видавців» через погрози праворадикальних організацій у Львові було скасовано презентацію дитячої книжки Лариси Денисенко «Майя і її мами», в якій розповідається про різні типи «нетрадиційних» родин. Організаторам та народним депутатам довелося звернутися до Служби безпеки з вимогою гарантувати захист учасників обговорення твору під час панельної дискусії «Жінка в темі». Вона відбулась у «Львівській копальні кави», де обійшлося без ексцесів».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу