Правоохоронці Львівської залізниці молилися перед ротацією Нерукотворному образу Ісуса Христа (відео)

22:48 12 лютого 2015 р.


Фото: підрозділ зі зв'язків із громадськістю управління МВС на Львівській залізниці

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в підрозділі зі зв'язків із громадськістю управління МВС на Львівській залізниці, сьогодні, 12 лютого, її правоохоронці, які відбувають в зону бойових дій, молилися в соборі святого Юра Нерукотворному образу Ісуса Христа за мир в Україні.

«Сьогодні в Архикатедральний Собор Святого Юра прийшли правоохоронці Львівської залізниці, які відбувають в зону АТО», – повідомили сьогодні, 12 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі (підрозділі зі зв'язків із громадськістю) управління МВС на Львівській залізниці, конкретизуючи при цьому:

«Бійці молилися Нерукотворному образу Ісуса Христа – за мир в Україні. Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський благословив правоохоронці та наголосив, щоб з молитвою та надією до Бога, боронити наших людей, нашу країну

Щасливої вам дороги! Слава Ісусу Христу! На пам'ять кожному від'їжджаючому було вручено освячені образки.

Нерукотворний образ Господа Ісуса Христа – це особлива ікона Спасителя, зображена в чудесний спосіб нелюдською рукою. Цей Нерукотворний образ Господній як неоціненний скарб християнської традиції зберігається у Папській захристії Секстинської Капелли у Ватикані.

Правоохоронці також помолилися біля ікони Матері Божої – берегині українських воїнів. При виході з храму, гучними оплесками та вигуками «Герої», «Слава», «Повертайтесь живими» міліціонерів проводжали у щасливу путь тисячі людей.

Перед від’їздом правоохоронців також благословив отець Володимир Кепич. «Пам’ятайте, що ви нині будуєте нове майбутнє нашої держави, наших дітей», – зазначив священнослужитель.

Напутнє слово для правоохоронців дав начальник Управління ВолодимирДитюк: «Сподіваюся, що ви виконаєте ті завдання, які перед вами стоять. Загін ще раз доведе, як це було і в попередні відрядження, що ми здатні виконувати завдання, які стоять перед нами. Виконуємо їх грамотно і на високому рівні. Особовому складу належить нести службу в непростих умовах, а допоможе впоратися з поставленими завданнями тільки дотримання суворої дисципліни і чітке виконання поставлених керівництвом завдань».

Несучи службу в такому відрядженні, правоохоронці покликані забезпечити спокій жителів Донецької області, своїх рідних і близьких і всієї країни в цілому. Проводити вартових правопорядку у відрядження прийшли члени їх сімей, друзі і товариші по службі.

Прощатися було дуже важко, але близькі розуміють, що правоохоронці їдуть виконувати свій службовий обов'язок. Обійми і довгі розмови, незважаючи на мороз, посмішки та обіцянки дзвонити щодня. На прощання потиснули руки колегам, обняли родичів і вирушили в дорогу, щоб рівно через місяць повернутися назад до рідних домівок з виконаними в повному обсязі службово-бойовими завданнями».


Відео: підрозділ зі зв'язків із громадськістю управління МВС на Львівській залізниці

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу