Понад 600 музикантів з'їхалися до Львова взяти участь у «Бах Маратоні» (відео)

22:05 21 березня 2015 р.


Фото: «5 канал»

У великих концертних залах міста музика великого класика лунатиме до другої години ночі.

Двадцять чотири години поспіль у Львові лунає музика Йоганна Себастьяна Баха. На честь 330-річчя від дня народження композитора у місті влаштували «Бах-маратон».

Понад шістсот музикантів з України та світу з'їхалися до Львова, аби взяти участь у заході. Так, музика Баха нині звучить у Львові повсюди. Відвідувачі кафе смакують кавою під супровід творів всесвітньовідомого композитора. Навіть пасажири, їдучи у трамваї, слухають твори Баха.

У великих концертних залах міста музика великого класика лунатиме до другої години ночі. Цілодобове звучання творів генія музики планують зафіксувати у Книзі рекордів України.

Про це повідомив сьогодні, 21 березня, телевізійний «5 канал». Своєю чергою «Телевізійна служба новин» каналу «1+1» інформує в суботу:

«У Львові 24 години поспіль звучить музика Баха. Виконати мелодії цього славетного композитора до міста з’їхалися шість сотень музикантів з різних країн.

У концертних залах Бах звучить наживо. В кав’ярнях, ресторанах, готелях чи навіть трамваях його твори йдуть у запису. В такий оригінальний спосіб львів’яни вирішили відзначити трьохсот тридцятиріччя від дня народження композитора і встановили музичний рекорд».

Як інформував «ЩЛ», у Львові стартував 24-годинний «Бах Маратон».


Відео: «5 канал»

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу