Понад 600 музикантів з'їхалися до Львова взяти участь у «Бах Маратоні» (відео)

22:05 21 березня 2015 р.

  • 0


Фото: «5 канал»

У великих концертних залах міста музика великого класика лунатиме до другої години ночі.

Двадцять чотири години поспіль у Львові лунає музика Йоганна Себастьяна Баха. На честь 330-річчя від дня народження композитора у місті влаштували «Бах-маратон».

Понад шістсот музикантів з України та світу з'їхалися до Львова, аби взяти участь у заході. Так, музика Баха нині звучить у Львові повсюди. Відвідувачі кафе смакують кавою під супровід творів всесвітньовідомого композитора. Навіть пасажири, їдучи у трамваї, слухають твори Баха.

У великих концертних залах міста музика великого класика лунатиме до другої години ночі. Цілодобове звучання творів генія музики планують зафіксувати у Книзі рекордів України.

Про це повідомив сьогодні, 21 березня, телевізійний «5 канал». Своєю чергою «Телевізійна служба новин» каналу «1+1» інформує в суботу:

«У Львові 24 години поспіль звучить музика Баха. Виконати мелодії цього славетного композитора до міста з’їхалися шість сотень музикантів з різних країн.

У концертних залах Бах звучить наживо. В кав’ярнях, ресторанах, готелях чи навіть трамваях його твори йдуть у запису. В такий оригінальний спосіб львів’яни вирішили відзначити трьохсот тридцятиріччя від дня народження композитора і встановили музичний рекорд».

Як інформував «ЩЛ», у Львові стартував 24-годинний «Бах Маратон».


Відео: «5 канал»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу