Поляки зібрали гроші на ремонт школи на Львівщині

22:48 30 липня 2017 р.


Фото: mistoproekt.com.ua

У Перемишлі відбувся благодійний концерт.

На благодійному концерті в Перемишлі збирали кошти на ремонт польської школи в Мостиськах на Львівщині, яку підпалили в травні «коктейлями Молотова» невідомі. Головним організатором концерту в Національному музеї перемиської землі була Перемиська конгрегація купців, а в залі виступила місцева панк-рок група. Заступник президента Перемиської конгрегації купців Мацєй Дембіцький запевнив: «Мешканцям Перемишля ми хочемо подарувати трошки доброї музики і доброї забави та водночас усвідомити, що беручи участь у цьому концерті ми допомагаємо полякам в Україні. Гроші з продажу квитків будуть призначені на допомогу польській школі в Мостиськах, яка в травні зазнала підпалу».

Відтак, у Перемишлі вдалося зібрати 1200 злотих, тобто майже 300 євро. А раніше гроші на ремонт школи передала голова парламентського комітету зі зв’язків із поляками за кордоном Анна Шмідт-Родзєвич. Члени цієї комісії зібрали вісім тисяч злотих – майже ві тисячі євро.

Про це повідомило сьогодні, 30 липня, «Польське радіо».

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу