Польсько-український літературний фестиваль відбудеться у Львові

14:00 26 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 26 вересня у Львові розпочнеться польсько-український літературний фестиваль «XXVII Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka» («Польща – Україна – окрилені разом»), який триватиме до 1 жовтня.

Про це повідомили сьогодні, 26 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «В межах фестивалю відбудеться конкурс молодих поетів – «Галицька Осінь». Відбірковий етап передбачає пошук молодих поетів серед учнівської та студентської молоді у  Стрийському районі Львівської області, Львові та Івано-Франківську. На основі конкурсного відбору оберуть найкращі поетичні твори. Мова конкурсу – українська, польська».
«Основний етап передбачає проведення літературних зустрічей у Стрийському районі Львівської області, Львові та Івано-Франківську  в народних домах, навчальних закладах  учнівської та студентської молоді з відомими поетами з Республіки Польща і України та з молодими поетами – учасниками відбіркового туру. За підсумками фестивалю видадуть альманах з віршами всіх учасників та розповсюдять по бібліотеках і навчальних закладах. Під час української частини «XXVII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej» відкриють у Львівському музей етнографії та художнього промислу українсько-польську виставку книжкової графіки Артура Грабовського (Польща) і Романа Білявського (Україна) й проведуть круглий стіл «Шляхами Митців Стрийщини – Корнелія Макушинського, Богдана Веселовського» у районному Народному домі Стрия та поетично-музичні зустрічі українських і польських поетів та музикантів Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, Львівському міському палаці культури імені Гната Хоткевича», – поінформували також в облдержадміністрації
«Відкриття та закриття фестивалю відбудеться в Палаці Потоцьких у Львові. Друга частина фестивалю відбудеться з 2 до 8 жовтня 2017 року в Республіці Польща», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу