Польсько-український літературний фестиваль відбудеться у Львові

14:00 26 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 26 вересня у Львові розпочнеться польсько-український літературний фестиваль «XXVII Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka» («Польща – Україна – окрилені разом»), який триватиме до 1 жовтня.

Про це повідомили сьогодні, 26 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «В межах фестивалю відбудеться конкурс молодих поетів – «Галицька Осінь». Відбірковий етап передбачає пошук молодих поетів серед учнівської та студентської молоді у  Стрийському районі Львівської області, Львові та Івано-Франківську. На основі конкурсного відбору оберуть найкращі поетичні твори. Мова конкурсу – українська, польська».
«Основний етап передбачає проведення літературних зустрічей у Стрийському районі Львівської області, Львові та Івано-Франківську  в народних домах, навчальних закладах  учнівської та студентської молоді з відомими поетами з Республіки Польща і України та з молодими поетами – учасниками відбіркового туру. За підсумками фестивалю видадуть альманах з віршами всіх учасників та розповсюдять по бібліотеках і навчальних закладах. Під час української частини «XXVII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej» відкриють у Львівському музей етнографії та художнього промислу українсько-польську виставку книжкової графіки Артура Грабовського (Польща) і Романа Білявського (Україна) й проведуть круглий стіл «Шляхами Митців Стрийщини – Корнелія Макушинського, Богдана Веселовського» у районному Народному домі Стрия та поетично-музичні зустрічі українських і польських поетів та музикантів Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, Львівському міському палаці культури імені Гната Хоткевича», – поінформували також в облдержадміністрації
«Відкриття та закриття фестивалю відбудеться в Палаці Потоцьких у Львові. Друга частина фестивалю відбудеться з 2 до 8 жовтня 2017 року в Республіці Польща», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу