Подарунки святого Миколая передали курсантам львівської військової академії

17:12 20 грудня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.com.ua

Свято для військових Львівського гарнізону та курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося за підтримки «Фундації святого Миколая».

«У неділю, 20 грудня 2015 року, у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного молились Святу Літургію, після якої капелани передали курсантам подарунки від святого Миколая та його помічників», – повідомили сьогодні, 20 грудня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння «Капеланство.info» , де також розповіли подробиці:

«Помолитися до Академічного храму прийшли молоді захисники разом з офіцерами навчального закладу. Очолив богослужіння капелан Академії та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону – отець Андрій Хомишин.

Під час проповіді отець Андрій закликав майбутніх офіцерів робити добрі вчинки своїм ближнім, як це свого часу чинив святий Миколай. Після спільної молитви військові священики подарували курсантам від святого Миколая солодощі та фрукти.

Свято для військових Львівського гарнізону та курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося за підтримки «Фундації святого Миколая». Щиро дякуємо всім жертводавцям та добродійникам, які підтримали проект фундації, допомогли підготувати дарунки для наших захисників та подарувати їм маленьке свято».

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, на сайті інформаційного порталу пасторального та соціального служіння «Капеланство.info», де також опублікували світлини з місця події.

dailylviv.com

До теми

14:02 27 жовтня 2020 р.

Ремонт будинків культури, фестивалі: у Львові розповіли про викривлені підходи до розвитку культури в ОТГ

Культурне життя – це не лише залучення людей до розважальних заходів, а насамперед - створення умов для кожного мешканця реалізувати свій творчий потенціал. На жаль, у більшості громад цього не розуміють і працюють саме так.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу