Пішов із життя львівський гуморист Остап Федоришин

20:15 29 грудня 2017 р.


Фото: зі сторінки Андрія Соколова в інтернет-мережі «Facebook»

Незмінний директор театру-студії «Не журись» лише декілька днів не дожив до свого 72-річчя.

Керівник конфедерації вільних профспілок Львівщини Андрій Соколов повідомив у п’ятницю, 29 грудня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Сьогодні, після тривалої хвороби, відійшов у вічність заслужений діяч мистецтв України, незмінний директор театру-студії «Не журись», видатний гуморист Остап Федоришин Відходить епоха українського відродження, але запалює нові покоління українських митців. Вічна пам'ять душі львівського товариства, моєму тестеві і чутливій людині!».

Натомість на сторінці «Федоришин Остап Васильович» у Вікіпедії розповіли, що він народився 3 січня 1946 року в селі Кнісело в Жидачівському районі Львівської області, навчався на факультеті журналістики Львівського університеті імені Івана Франка та економічному – у Львівській комерційній академії, викладав філософію у Львівському лісотехнічному інституті, керував естрадним театром «Не журись» і добродійним театрально-музичним товариством «Львівська арт-агенція Стася і Дзюньо», був депутатом Львівської обласної ради V скликання.

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

16:37 13 вересня 2021 р.

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID-19 в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть вакцинуватися від COVID-19 за тією ж процедурою, що й українські громадяни. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Рубрика: Культура

15:54 13 вересня 2021 р.

В жовтні у Львові вчергове відбудеться Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев - 2021»

У Львові з 1 по 8 жовтня відбуватиметься традиційний Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев - 2021». Цьогоріч фестиваль є сценічним, однак в програмі є заплановано і кілька вуличних заходів. Гасло фестивалю залишається незмінним: «Класика очима експерименту».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу