Переможці конкурсу соціально-культурних проектів будуть представлені у Львові 14 грудня

14:48 12 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У четвер у Львівській міській раді відбудеться презентація проектів, які перемогли у конкурсі соціально-культурних проектів».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 12 грудня: «Львівський туристичний офіс запрошує усіх 14 грудня о 14:30 у до великої сесійної зали Львівської міської ради (кабінет 202) на презентацію реалізованих проектів, що перемогли у конкурсі соціально-культурних проектів. Цього року за напрямком «туризм» перемогли Молодіжне об’єднання Граніт з проектом «Стіни говорять», Громадська організація «Українська спілка інвалідів – УСІ» з проектами екскурсій для людей незрячих та з важкими порушеннями зору, а також Інститут суспільних ініціатив з проектом «Створення мистецьких об’єктів вуличного мистецтва для туристичного маршруту у Львові».
«Саме Інститут суспільних ініціатив 15 грудня о 14:00 презентуватиме новий туристичний маршрут «Lviv Wall King» У межах проекту було створено 6 нових муралів на території Підзамче», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

11:00 22 вересня 2021 р.

Сьогодні у Львові представляють 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021 (відео наживо)

Сьогодні, 22 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Представлення 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу