Патрульна поліція Львова оголосила конкурс малюнків, фотографій і відеозаписів

22:38 28 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Прийом робіт триватиме до 10 листопада включно.

«До Тижня безпеки дорожного руху оголошуємо конкурс на найкращий малюнок, творче фото або відео у категоріях «Я – пасажир», «Дорога до школи: цікава та безпечна», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, в Патрульній поліції Львова, де також розповіли:

«Запрошуємо до участі школярів міста Львова і пропонуємо позмагатися: учнів перших-шостих класів – за кращий малюнок, сьомих-одинадцятих класів – за краще творче фото або короткометражне відео (до трьох хвилн), присвячені безпечній поведінці пішоходів та пасажирів. Прийом робіт на конкурс триває до 10 листопада включно.

Роботи можна надсилати поштою або приносити за адресою: Львів, вулиця Перфецького, 19, прес-сектору управління патрульної служби МВС міста Львова. Фото та посилання на відео присилайте на електронну скриньку press.lvivpolice@gmail.com, у темі листа вкажіть «Конкурс для школярів». До кожної роботи обов’язково прикріпіть інформацію про конкурсанта: ПІБ, вік, школа і клас, контактний телефон одного з батьків та, за бажання, посилання на особисту сторінку у «Facebook».

Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу