Патріарх закликав «молитися, аби Європа нас прийняла»

17:21 13 вересня 2013 р.

  • 0

А також – «зміцнити нашу віру» й «жити по-християнськи»

Під час Божественної літургії на цілющому джерелі в селі Монастирок Жовківського району Предстоятель Української православної церкви Київського Патріархату – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зокрема зазначив: “Нині Україна на порозі входження до Європи – підписання Угоди про Асоціацію із Євросоюзом, то ж саме у цей час так важливо усім молитися, аби Європа нас прийняла».

Прес-служба Львівської обласної державної адміністрації переповідає також нагадування Святійшого Патріарха про те, що «українцям не варто забувати, що нам є чим поділитися із європейцями, у першу чергу – це нашою духовністю та вірою». Тому Предстоятель Української православної церкви Київського Патріархату констатував: «Перед нами стоїть важливе завдання – зміцнити нашу віру, але віру дієву, справжню, реальну. Усі ми християни, то ж мусимо жити по-християнськи. Цього року ми відзначаємо важливу та пам’ятну  дату – 1025-ліття від Дня Хрещення Русі. Закликаю усіх вас не святкувати лише для свята, а згадати ті події, які змінили наше із вами життя, і передували утворенню християнства».

Нагадаємо відтак, що сьогодні, 13 вересня, Святійший Патріарх Філарет взяв участь у презентації нових видань Видавничого відділу УПЦ Київського патріархату «Українська «Палінодія» ХХІ ст.: сучасні переклади святоотцівської спадщини та богослужбової літератури», освяченні нових службових і адміністративних приміщень Львівського єпархіального управління. А о 18 годині освятить відреставровані адміністративні приміщення Львівського єпархіального управління на вул. Грушевського, 2 у Львові, які були передані церкві у жовтні 2012 року.

Натомість завтра, 14 вересня, о 10.00 освятить нові сучасні розписи, які виконали випускники Львівського державного коледжу декоративного і ужитковогго мистецтва імені І.Труша та Львівської національної академії мистецтв, і відправить Божественну Літургію у храмі Вознесіння Господнього на вул Любінська-Виговського у Львові. Натомість о 18.00 звершить всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі. А 15 вересня відслужить Божествену літургію у Введенському храмів Брюховичах.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура