Особливі люди у Львові пишуть картини для збору коштів на встановлення пандусів

12:22 13 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: day.kiev.ua

Громадська організація «Розвиток громади» проводить акції у рамках проекту «Такі різні – такі рівні».

У Львові особливі люди малюють картини, кошти з продажу яких спрямують на встановлення пандусів. Громадська організація «Розвиток громади» проводить акції малювання картин у рамках проекту «Такі різні – такі рівні».

Цього разу вона відбулася у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. За сприяння засновника арт-студії «Шухляда» Оксани Вітюк до реабілітаційного центру було доставлено полотна для майбутніх художніх шедеврів.

Також пані Оксана запросила свою коліжанку-художницю Оксану Князевську, яка допомагала неповносправним чаклувати пензлем і давала корисні поради щодо художнього мистецтва. Усі учасники дійства були в захваті від роботи і зосереджено працювали аж чотири години.

Учасниця проекту Каріна Айрапетян захоплено розповіла: «В проекті беру участь не вперше. Дуже подобається малювати. Сьогоднішній майстер-клас збагатив мене знаннями і вміннями, увесь час уважно слухала пані Оксану».

Спочатку дівчина обрала темні кольори, а потім передумала і створила пейзаж золотавої осені. Ще один пацієнт реабілітаційного центру – Гордій Геч, який створив своє полотно у дусі національних кольорів, розповів: «Хотів відобразити одне, а вийшло трохи інше. Малюю з десяти років. Майстер-клас дуже сподобався»..

Перша акція проекту «Такі різні – такі рівні» відбулася 15 вересня на проспекті Шевченка. Тоді просто неба люди на інвалідних візках під керівництвом художників арт-студії «Шухляда» малювали олійними фарбами міський пейзаж Львова.

Це полотно, а також всі інші, які намалювали і ще створять неповносправні у рамках проекту «Такі різні – такі рівні», мають продати на аукціоні до Дня благодійності 4 грудня. Кошти від продажу спрямують на встановлення пандусів у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, в київському часописі «День».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини