Особливі люди у Львові пишуть картини для збору коштів на встановлення пандусів

12:22 13 жовтня 2015 р.


Фото: day.kiev.ua

Громадська організація «Розвиток громади» проводить акції у рамках проекту «Такі різні – такі рівні».

У Львові особливі люди малюють картини, кошти з продажу яких спрямують на встановлення пандусів. Громадська організація «Розвиток громади» проводить акції малювання картин у рамках проекту «Такі різні – такі рівні».

Цього разу вона відбулася у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. За сприяння засновника арт-студії «Шухляда» Оксани Вітюк до реабілітаційного центру було доставлено полотна для майбутніх художніх шедеврів.

Також пані Оксана запросила свою коліжанку-художницю Оксану Князевську, яка допомагала неповносправним чаклувати пензлем і давала корисні поради щодо художнього мистецтва. Усі учасники дійства були в захваті від роботи і зосереджено працювали аж чотири години.

Учасниця проекту Каріна Айрапетян захоплено розповіла: «В проекті беру участь не вперше. Дуже подобається малювати. Сьогоднішній майстер-клас збагатив мене знаннями і вміннями, увесь час уважно слухала пані Оксану».

Спочатку дівчина обрала темні кольори, а потім передумала і створила пейзаж золотавої осені. Ще один пацієнт реабілітаційного центру – Гордій Геч, який створив своє полотно у дусі національних кольорів, розповів: «Хотів відобразити одне, а вийшло трохи інше. Малюю з десяти років. Майстер-клас дуже сподобався»..

Перша акція проекту «Такі різні – такі рівні» відбулася 15 вересня на проспекті Шевченка. Тоді просто неба люди на інвалідних візках під керівництвом художників арт-студії «Шухляда» малювали олійними фарбами міський пейзаж Львова.

Це полотно, а також всі інші, які намалювали і ще створять неповносправні у рамках проекту «Такі різні – такі рівні», мають продати на аукціоні до Дня благодійності 4 грудня. Кошти від продажу спрямують на встановлення пандусів у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу