Оргкомітет Львівської обласної літературної премії оголосив прийом творів

12:00 10 січня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили, що претенденти на здобуття літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди не обмежені проживанням на території Львівської області.

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 10 січня: «Оргкомітет обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди оголосив прийом творів на 2018 рік. Премію призначають у галузі національного державотворення за найкращу поетичну збірку патріотичної тематики. Цьогоріч преміальний фонд становить 50 тисяч гривень.
Партнерами конкурсу є Львівська обласна рада, Національний університет «Львівська політехніка» та видавництво «Коло».

В облраді також розповіли: «До розгляду прийматимуться збірки поезій українською мовою, що були опубліковані впродовж останніх трьох років. Крім того, до розгляду не будуть допущені твори, що вже були відзначені іншими літературними преміями. Літературні доробки на здобуття Премії подають члени Національної спілки письменників України, обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування із зазначенням короткої характеристики твору та його автора, а також критичних рецензій, відгуків тощо про твір із поданням трьох примірників збірки поезій».

«Здобувачі премії не обмежені проживанням на території Львівської області. Присудження премії передбачається не тільки трьом авторам-переможцям, а й найкращому в номінації «Молода надія» з юної літературної когорти. Матеріали (збірки поезій) на здобуття премії подаються претендентом або уповноваженою ним особою не пізніше 15 квітня поточного року в Львівську обласну організацію НСПУ за адресою: 79006, Львів, вулиця Соломії Крушельницької, 17 з приміткою «На конкурс патріотичної поезії», – поінформували також в облраді.

«Вручення премії відбуватиметься у Львові 26 травня – в день народження Катерини Мандрик-Куйбіди. Цього дня презентують антологію патріотичної поезії (том – 2) під назвою «Свіча під небом грозовим», – повідомили також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу