Олег Сенцов презентуватиме у Львові книгу

16:40 10 вересня 2019 р.

  • 1
  • 630


Фото: pravda.com

Олег Сенцов приїде в неділю, 22 вересня, на «Book Forum» із презентацією книги «Маркетер».

Про це повідомили у вівторок, 10 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Зустріч з Олегом Сенцовим розпочнеться о 13.00 у неділю у Львівській національній філармонії на вулиці Чайковського. Разом із автором на презентації будуть присутні Мар’яна Савка, Тетяна Терен, Андрій Курков, Олександра Матвійчук, Римма Зюбіна».

«Маркетер» – збірка малої автобіографічної прози Олега, яку він написав, перебуваючи в ув'язненні. Повернувшись додому після п’ятирічного ув'язнення,Олег Сенцов нарешті зможе сам розповісти про те, як творилася ця книжка й що лягло в її основу. «Маркетер» публікується спільними зусиллями з Українським ПЕН та за допомоги Анастасії Чорної, кастинг-директорки фільмів Олега Сенцова», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

07:18 11 вересня 2019 р.

Відповісти

... Розбитий час, розбита доля, Життя розбите в друзки вщент. Розбиті мрії, щастя, воля, Встромились спогадами вмент. Роки за вікнами вирують, Бурхливим натовпом біжать, Страждання розуму дарують, На серці каменем лежать. Примара душу полонила, В облуду вплутала по край, До правди шлях заборонила, Разом змішала ад і рай. Але де правда там свобода, А де свобода там життя. Була б лише душевна згода Й було б лише серцебиття. Нескорених не подолати, Незламних не перемогти. Смерть може кожного спіткати Й у кожну мить підстерегти. Хто не боїться в правді жити, Той в правді сили дістає, Не дасть брехні себе зганьбити І проти кривди повстає. Розбиті мрії в друзках мріють, В стражданнях зрадити зовуть, Слабкі від них божеволіють, А сильні правдою живуть ... .... 11.09.2019

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

19:00 18 вересня 2019 р.

У Львові відбудеться «Урбан-пікнік»

У четвер, 19 вересня, у сквері на вулиці Дорога Кривчицька, 1 відбудеться «Урбан-пікнік», де спільно з мешканцями дискутуватимуть про активізацію цього скверу.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 315

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу