Олег Сенцов презентуватиме у Львові книгу

16:40 10 вересня 2019 р.

  • 1


Фото: pravda.com

Олег Сенцов приїде в неділю, 22 вересня, на «Book Forum» із презентацією книги «Маркетер».

Про це повідомили у вівторок, 10 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Зустріч з Олегом Сенцовим розпочнеться о 13.00 у неділю у Львівській національній філармонії на вулиці Чайковського. Разом із автором на презентації будуть присутні Мар’яна Савка, Тетяна Терен, Андрій Курков, Олександра Матвійчук, Римма Зюбіна».

«Маркетер» – збірка малої автобіографічної прози Олега, яку він написав, перебуваючи в ув'язненні. Повернувшись додому після п’ятирічного ув'язнення,Олег Сенцов нарешті зможе сам розповісти про те, як творилася ця книжка й що лягло в її основу. «Маркетер» публікується спільними зусиллями з Українським ПЕН та за допомоги Анастасії Чорної, кастинг-директорки фільмів Олега Сенцова», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

07:18 11 вересня 2019 р.

Відповісти

... Розбитий час, розбита доля, Життя розбите в друзки вщент. Розбиті мрії, щастя, воля, Встромились спогадами вмент. Роки за вікнами вирують, Бурхливим натовпом біжать, Страждання розуму дарують, На серці каменем лежать. Примара душу полонила, В облуду вплутала по край, До правди шлях заборонила, Разом змішала ад і рай. Але де правда там свобода, А де свобода там життя. Була б лише душевна згода Й було б лише серцебиття. Нескорених не подолати, Незламних не перемогти. Смерть може кожного спіткати Й у кожну мить підстерегти. Хто не боїться в правді жити, Той в правді сили дістає, Не дасть брехні себе зганьбити І проти кривди повстає. Розбиті мрії в друзках мріють, В стражданнях зрадити зовуть, Слабкі від них божеволіють, А сильні правдою живуть ... .... 11.09.2019

До теми

11:50 10 грудня 2019 р.

Перлини Львівщини претендують на нагороди міжнародного конкурсу

П'ять архітектурних об’єктів Львівської області можуть отримати в п’ятницю, 13 грудня, нагороди XIX Міжнародного конкурсу « Кришталева Цегла» за найкращу будівельну інвестицію по обидва боки східного кордону Євросоюзу.

Рубрика: Культура

11:30 10 грудня 2019 р.

«Christmas по-Львівськи» буде 25 грудня

25 грудня у Львівській національній філармонії реалізовуватимуть щорічний різдвяний проект від «Lviv Jazz Orchestra» – «Christmas по-Львівськи».

Рубрика: Культура