Оголошено конкурс на заміщення посади художнього керівника Львівського театру імені Лесі Українки

23:42 3 липня 2015 р.


Фото: iPress.ua

Документи слід надіслати до 18-ї години 1 серпня 2015 року включно.

Управління культури Львівської міської ради з метою забезпечення конкурентності, справедливості, неупередженості та прозорості при формуванні кадрового складу художнього та артистичного персоналу Львівського драматичного театру імені Лесі Українки оголосило конкурс на заміщення вакантної посади його художнього керівника. Кваліфікаційні вимоги до претендента: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж творчої роботи не менше п’яти років.

Компетенція і знання: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва, постанови та рішення Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України; основи авторського та трудового законодавства України; чинні нормативні акти, що регулюють творчо-виробничу і господарсько-фінансову діяльність театрально-видовищного закладу культури; основи організації праці та управління специфіка театрально-видовищного виробництва; найважливіші культурно-мистецькі досягнення та досвід роботи вітчизняних і світових закладів культури, зокрема, театрів; методологія творчого процесу;  основи сценічного оформлення, режисури, вокальної, хореографічної, акторської та музично-виконавської майстерності;  класичний і сучасний репертуар; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 18.00 год. 31 липня 2015 року повинні подати до Львівського драматичного театру імені Лесі Українки (м. Львів, вул. Городоцька, 36) такі документи:  заява про участь у конкурсі у довільній формі; копія документа, що посвідчує особу; витяг з трудової книжки (за наявності); копія документа про освіту за відповідною спеціальністю. контакти претендента.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо). Вказані документи слід надіслати до 18-ї години 1 серпня 2015 року включно на електронну адресу lesiukrainky@ukr.net (в копію вставити адресу culture@city-adm.lviv.ua) з поміткою «на конкурс» та письмово на адресу Львівського драматичного театру імені Лесі Українки (79016, м. Львів, вул. Городоцька, 36).

Конкурс відбудеться 3 серпня 2015 року о 15.00 у Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки на вулиці Городоцькій, 36. Конкурсна комісія у тому числі заслухає від претендентів власні концепції творчого розвитку Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки на театральний сезон 2015-2016 років (бажана мультимедійна презентація).

Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за тел: (032) 233-31-85, (032) 233-31-88; e-mail: lesiukrainky@ukr.net. Конкурс відбувається відповідно до порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України від 6 вересня 2013 р. № 851.

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу