Оголошено конкурс на заміщення посади директора музею Михайла Грушевського у Львові

13:42 22 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові в інтернет-мережі «Facebook»

Документи від кандидатів прийматимуть упродовж 30 календарних днів.

«Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунальної установи Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові», – повідомили сьогодні, 22 липня, в прес-службі облради, де також розповіли подробиці:

«Місцезнаходження закладу: Львів, вулиця Франка, 154. Умови оплати праці директора комунальної установи Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові» визначаються у контракті та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного спрямування (магістр, спеціаліст); стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння державною мовою; здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора закладу культури.

Інші вимоги: повна вища освіта за напрямом підготовки : «Музеєзнавство», «Пам’яткознавство»; післядипломна освіта в галузі управління; знання чинного законодавства в галузі культури, охорони праці; основ трудового законодавства; нормативних актів, що регламентують музейну діяльність, форми і методи проведення науково-дослідницької, експозиційно-виставкової, реставраційної, видавничої та методичної роботи музею; знання сучасних методів господарювання та управління; володіння іноземною мовою; досвід розроблення чи участі у реалізації інвестиційних та грантових проектів.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі: заява про участь у конкурсі на ім’я засновника із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку; відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу; копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми програми розвитку закладу культури на один і п’ять років. Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи подавати особисто в паперовому та електронному вигляді (у форматі pdf або dok) в юридично-кадровий відділ управління майном спільної власності Львівської обласної ради за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 14, третій поверх, кабінет №6, або надсилати на поштову та електронну адреси управління майном спільної власності Львівської обласної ради. Адреса електронної пошти: umsv.lor@gmail.com

До складу комісії з конкурсного відбору кандидата на посаду директора комунальної установи Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові» включаються три представники громадських організацій. Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають кандидатури управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім'ї учасника конкурсу чи департаменту з питань культури, національностей та релігій; є членом трудового колективу комунальної установи Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові». 

Пропозиції щодо участі представників громадських організацій у конкурсній комісії подавати в управління майном спільної власності Львівської обласної ради до 1 серпня 2016 включно разом з відповідними документами, що підтверджують повноваження представників громадських організацій на їхнє членство у конкурсній комісії». Документи приймаються з 22 липня 2016 упродовж тридцяти календарних днів.

Початок формування конкурсної комісії – 2 серпня 2016. Дата та місце проведення першого засідання комісії з конкурсного відбору – 2 вересня 2016 року, 14:00, Львів, вулиця Винниченка, 18,кабінет №307. Додаткова інформація надається за телефонами 2999858, 2999861. Контактні особи – Ірина Олександрівна; Редько Чепурна та Інна Володимирівна Кос».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу